Kampania „Dni uczenia się dorosłych”

Z przyjemnością informuję, że „Rozwiń skrzydła” zostało Partnerem kampanii społecznej „Dni uczenia się dorosłych” ?.

W dzisiejszej rzeczywistości, kiedy jedyną pewną stałą jest zmiana, umiejętności konstruowania swojej ścieżki zawodowej są bardzo pożądane. Od kilkunastu lat coraz popularniejsze staje się indywidualne zarządzanie karierą przez jednostkę, a nie organizację (tzw. model kariery bez granic). Problemy globalne, z którymi mierzymy się my i przyszłe pokolenia, rozwój technologii, tworzenie nowych zawodów, wymusza stałe podnoszenie kwalifikacji, ale też rozwijanie i ciągłe kształtowanie kompetencji. Założeniem kampanii jest uświadomienie, że uczenie się może być stylem życia i sposobem na spędzanie wolnego czasu w sposób atrakcyjny i twórczy. W efekcie takie podejście zmienia człowieka i jego życie na lepsze, ułatwiając funkcjonowanie na rynku pracy i czerpanie z niego przyjemności.

Wychodząc na przeciw tym założeniom postanowiłam wraz z zespołem zorganizować dla Was w dniach 11-12.10.2019 r. cztery dwugodzinne szkolenia poruszające tematy autoprezentacji i wystąpień publicznych, wypalenia zawodowego, wellness oraz budowania relacji z dziećmi. Będzie coś dla ciała i dla ducha ?. BEZPŁATNIE ?. Zapraszam serdecznie do skorzystania z tej oferty, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Możliwość zakupienia bezpłatnych biletów na szkolenia pod wskazanymi linkami:

Autoprezentacja i elementy wystąpień publicznych – kampania „Dni uczenia się dorosłych”

Nowa Ty – dieta i trening z motywacją! – kampania „Dni uczenia się dorosłych”

Co zasiejesz to zbierzesz-pierwszy krok do budowania pozytywnych relacji z dzieckiem – kampania „Dni uczenia się dorosłych”

Jak pokonać wypalenie zawodowe i odzyskać motywację – kampania „Dni uczenia się dorosłych”

Pozdrawiam 🙂

Ania