Dream – Create – Inspire

Mówi się często, że w życiu nigdy nie jest za późno na trzy rzeczy: miłość, naukę i spełnianie marzeń. Chętnie podpiszę się pod tym cytatem :). I zaproszę Cię na specjalnie przygotowany w tym miesiącu pakiet szkoleń w promocyjnych cenach. Szkoleń dotykających powyższych kwestii i wychodzących zarazem naprzeciw problemom obecnej rzeczywistości:

Prawidłowa komunikacja kluczem do dobrych relacji (99 zł/os.)
Jak pokonać wypalenie zawodowe i odzyskać motywację (119 zł/os.)
Nowa Ty – dieta i trening z motywacją! (120 zł/os.)
Dlaczego miałbyś lub miałabyś skorzystać z tej oferty? Ponieważ wiem, jak wartościowymi osobami, pełnymi pasji, zaangażowania, kreatywności i poczucia humoru są wszyscy moi trenerzy. Wiem, ile satysfakcji daje im prowadzenie szkoleń, patrzenie na Wasz rozwój, na czynione postępy. Wiem, że będąc z Wami dają 100% swojej uważności, wiedzy, umiejętności. Wiem, jak bardzo się starają, aby każdy spędził te kilka godzin z jak największą korzyścią dla siebie. Ja to wiem i doceniam, ale chciałabym, żebyście i Wy mieli możliwość doświadczenia jak rozwojowy i wyjątkowy może być czas spędzony na naszych autorskich szkoleniach :). Przyjdź, doświadcz… i wróć po więcej :).