Podsumowanie kampanii „Dni uczenia się dorosłych”

W dniach 11 – 12.10.2019 r. jako zespół Rozwiń skrzydła – doradztwo zawodowe i szkolenia brałyśmy udział w kampanii Dni uczenia się dorosłych, której koordynatorem jest Pomorska Izba Firm Szkoleniowych. Tegoroczną edycję patronatem honorowym objął Polski Komitet ds. UNESCO.

Zdecydowałyśmy się zorganizować 4 szkolenia, ponieważ założenie kampanii, którym jest kształtowanie nawyku uczenia się przez całe życie, jest nam bardzo bliskie. Same podnosimy nasze kompetencje, ciągle się rozwijamy i czerpiemy ogromną radość i powera z towarzyszenia w rozwoju innym. Tak było i tym razem. 

W piątek Magda Binkiewicz poprowadziła szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych. Temat szczególnie wymagający wychodzenia ze swojej strefy komfortu, ale wszystkie Panie poszły jak burza! Na zakończenie mogłam posłuchać jak w imponujący sposób prezentują na forum grupy efekty swojej pracy – to była prawdziwa przyjemność 🙂

 

 

Kolejnego dnia Karina Czerwonka przekonywała nasze uczestniczki, że „ruszenie z kanapy od poniedziałku” jest nie tylko możliwe, ale może być przyjemne i dawać duuuużo satysfakcji.

 

 

Następnie Magda Łukasiak i Natalia Sowińska pokazywały jak pełne wyzwań, ale też bardzo owocne i radosne jest stawianie zdecydowanych kroków do budowania pozytywnych relacji z dzieckiem.

 

 

Na zakończenie Magda Kuźmicz pomagała grupie zrozumieć jakie są przyczyny i symptomy wypalenia zawodowego oraz w jaki sposób pracować nad odzyskiwaniem motywacji do pracy.

 

 

Chciałam jeszcze raz podziękować w imieniu swoim i zespołu wszystkim uczestnikom, którzy zdecydowali się spędzić z nami swój czas i podzielić własnym doświadczeniem. Do zobaczenia za rok w ramach kampanii, a w między czasie zapraszam serdecznie do korzystania z pozostałej części oferty – prowadzimy 20 autorskich szkoleń, więc wierzę, że każdy znajdzie coś dla siebie 😉

Pozdrawiam,
Ania

 

Komentarze z Facebook
Polub i udostępnij:

Dodaj opinię poprzez Facebook