Kampania kierowana do instytucji pomocy społecznej

Kochani!

Przez kilka lat razem z Agnieszką Rocławską – Majewską byłam zawodowo związana z obszarem pomocy społecznej. Spotkałyśmy na naszej drodze wiele osób, dla których praca jest prawdziwym powołaniem.

Wiemy, jak wiele trudności muszą pokonywać każdego dnia, aby dawać swoim podopiecznym najlepsze wsparcie. Tematyka rozwoju zawodowego i interpersonalnego tej grupy jest nam szczególnie bliska. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć ofertę szkoleń kierowaną do pracowników instytucji pomocy społecznej. Znajdują się w niej zagadnienia związane m.in. z komunikacją, asertywnością, psychologicznymi aspektami obsługi klienta, pracą z rodziną, Niebieską Kartą, wsparciem dzieci w pieczy zastępczej, obroną przed manipulacją, wypaleniem zawodowym i odzyskiwaniem motywacji, budowaniem marki osobistej i inne. Efekt finalny wygląda tak ?

 

 

Bardzo cenimy sobie kontakt z drugim człowiekiem, dlatego postanowiłyśmy do jak największej liczby miejsc dotrzeć z ofertą osobiście. Może i Ciebie odwiedzimy ?

 

 

Choć po drodze mogliśmy tej zimy podziwiać budzącą się do życia wiosnę, to jednak aura pogodowa nie sprzyjała.

 

Próba zrobienia fotki bez włosów na twarzy – jak widać powyżej – nieudana choć roześmiana ?

 

Zdarzyła się też okazja poprowadzenia doradztwa zawodowego, ale akurat ten klient był grubo ciosany i oporny na zmiany 😉 🙂

 

 

Nasza malownicza trasa objęła: Cedry Wielkie – Tczew – Pszczółki – Trąbki Wielkie – Przywidz – Kolbudy Górne. To tylko kilka z miejsc, które już zdążyłyśmy odwiedzić. Mam nadzieję, że nasze pomysły w przyszłości zaowocują miłą współpracą.

Pozdrawiam,
Ania

 

Komentarze z Facebook
Polub i udostępnij:

Dodaj opinię poprzez Facebook