Asertywność w budowaniu relacji – Dzień Kobiet

Asertywność to coś dużo więcej niż sztuka odmawiania bez poczucia winy. Asertywność to umiejętność wyrażania własnego zdania, uczuć, postaw w sposób otwarty, którą można aktywnie rozwijać. Dlatego na szkoleniu dowiesz się w jaki sposób wyrażać swoje uczucia i potrzeby nie raniąc innych. Przyjrzysz się sytuacjom trudnym w codziennym funkcjonowaniu i poznasz techniki umożliwiające komunikowanie swoich racji i przekonań z uwzględnieniem praw drugiej strony. Przeanalizujesz czy Twoje zachowania są asertywne, uległe, manipulacyjne czy może agresywne.

 

Program warsztatu:
1. Asertywność i jej znaczenie w budowaniu relacji
2. Techniki użyteczne w sytuacjach trudnych

 

Szczegóły:
Czas szkolenia: 13:00 – 16:00
Cena za osobę: 50 zł brutto
Miejsce: siedziba Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw ul. Piwna 1/2 w Gdańsku. Szkolenie odbędzie się w lokalu z przytulną atmosferą, przy kubku aromatycznej kawy lub herbaty.

 

PO SZKOLENIU KAŻDA UCZESTNICZKA OTRZYMA ZAŚWIADCZENIE UDZIAŁU

 

Prowadząca:
Magdalena Kuźmicz
Ukończyłam psychopedagogikę w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET i trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam studia podyplomowe z Doradztwa zawodowego i zarządzania talentami. Specjalizuję się w szkoleniach z umiejętności miękkich, komunikacyjnych, motywacyjnych i rozwojowych. Wykonałam ogromną pracę nad sobą, dlatego wiem, jak uwolnić swój potencjał i jaką drogę trzeba przejść, aby go odkryć. Czerpię dużą satysfakcję obserwując rozwój ludzi, z którymi pracuję. Posiadam znaczne pokłady cierpliwości. Jestem osobą bardzo komunikatywną z dużym poczuciem odpowiedzialności i otwartości na drugiego człowieka.

Komentarze z Facebook
Polub i udostępnij:

Dodaj opinię poprzez Facebook