Co w trawie piszczy

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Och, w trawie piszczy bardzo wiele. Pomimo, że świat na chwilę się zatrzymał, staramy się zachować optymizm i robić to, co najbardziej kochamy, czyli tworzyć, wspierać i motywować. Wprawdzie trudniej jest wprowadzać w życie nowe pomysły, ale słyszałam, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko zadania trudne do wykonania ?

Dlatego zdradzę Wam rąbka tajemnicy. Już niedługo, za chwil parę, ukaże się pierwsza książka, którą napisałam z Agnieszką Rocławską-Majewską. Zawiera prawdziwe historie 16 osób, które przeszły niezwykłą drogę związaną z wiarą i ich rozwojem duchowym. Więcej informacji na ten temat pojawi się tutaj już wkrótce 🙂 Sytuacja panująca w kraju sprawiła, że nie dotarła jeszcze do nas dostawa. Ale ciężko trzymać w tajemnicy coś, co sprawia taką wielką radość! Nie tracąc czasu i korzystając z chwili wytchnienia, postanowiłyśmy także dokończyć materiał na drugą książkę. Z pewnością ukaże się ona w formie e-booka i również dotyczy rozwoju, ale osobistego. Zamysłem napisania tej książki było wzmocnienie poczucia wartości kobiet. Tak, każdej pani, która nie pamięta jaką jest wyjątkową osobą. Dlaczego tylko dla pań? Pomysł powstał na bazie własnych doświadczeń, drogi, którą każda z nas musi przebyć, a z reguły „idzie jak po grudzie” ? To książka napisana od serca, z duuużym uśmiechem na buzi. Myślę, że każda z nas znajdzie w niej coś dla siebie. Na jej bazie powstało również szkolenie o nazwie „Rozwiń skrzydła i osiągaj cele” ?.

Czym jeszcze się zajmujemy? Udoskonalaniem procesu doradczego, szkoleniami. Wyjściem naprzeciw potrzebom i ograniczeniom, które zsyła na nas dzisiejszy świat oraz otoczenie. Przygotowaniem się na ponowny start ? I nie ukrywam, że z odpoczynkiem. Wiecie jak wygląda obecnie moje życie? Płynie naprawdę pooowoli ? I to jest najpiękniejsze. Pozwala na zebranie myśli, sił i nadziei. Przesyłam kilka kadrów spokojnego życia na obrzeżach ?

 

Takie poranki można naprawdę pokochać 🙂

 

Jednym z ulubionych zajęć są spacery przy pobliskiej rzece.

 

Czas umila także czytanie książek. Tutaj „Jak przestać się martwić i zacząć żyć” Dale Carnegie – polecam! Rewelacyjna książka.

 

Wieczorem małe ognisko!

 

A później wspólne leniuchowanie ?

 

Nie zawsze jest słonecznie. Pogoda szaleje… Mówią, że z małej chmury, mały deszcz. Z dużej chmury, duży… śnieg? ? Bywa i tak ?

 

Jeden dzień pięknej zimy, tej wiosny.

 

Oczywiście nie jest wyłącznie kolorowo. To czas wzmożonego stresu i dbania o siebie. Ale postaraj się pamiętać, by pomimo trudności skorzystać z każdej chwili, którą masz możliwość teraz spędzać zarówno sam/sama ze sobą, jak i z najbliższymi osobami 🙂 

Serdecznie pozdrawiam, życzę dużo zdrówka i jednak optymizmu!
Ania

 

Komentarze z Facebook

Dodaj opinię poprzez Facebook