Jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana 😊

„Jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana.” Te słowa wygłosił ponad 25 wieków temu grecki filozof  Heraklit z Efezu. Prawdopodobnie, zwłaszcza w ostatnim czasie, słyszałeś/aś to zdanie miliony razy. Może sam/a je często wypowiadasz, a może masz go już serdecznie dość. Jednak bez względu na odczucia myślimy, że jest ono w sedno trafione, a ostatnie wydarzenia tylko to potwierdzają.

Osobiście słowo zmiana ściśle wiążemy z rozwojem osobistym i tak do tematu podeszłyśmy. Chcemy się ciągle rozwijać, również dla Ciebie, i zachęcać, abyś Ty również rozwijał/a z nami skrzydła swoich możliwości. Dlatego postanowiłyśmy poszerzyć naszą ofertę i tym wpisem chcemy Ci ją przybliżyć 😊.

O tym, jak zaczęła się nasza podróż z biznesem, w czym tkwi nasza siła i co nas wyróżnia, wspominałyśmy już we wcześniejszych wpisach. Zalążkiem naszych działań było stworzenie przestrzeni, w której znajdzie odzwierciedlenie coś, co jest naszym drogowskazem w życiu – potrzeba pomagania. Chciałyśmy stworzyć miejsce, w którym będziesz mógł/mogła odkrywać swój potencjał, przekraczać bariery, odnaleźć siłę do wyjścia ze strefy komfortu. Uwierzyć we własne możliwości. Dlatego też bardzo cieszymy się, że stanęły na naszej drodze osoby pełne zaangażowania, empatii, kreatywności, a przede wszystkim wiedzy popartej doświadczeniem. Wspaniałe, świadome i silne kobiety – dla których niemożliwe nie istnieje 😊 Dzięki temu miałyśmy możliwość zbudować ofertę na dwóch bliskich naszemu sercu filarach – wspomnianemu POMAGANIU oraz ROZWIJANIU INNYCH.

Na czym zatem będziemy w najbliższym czasie koncentrować nasze działania?

W zakładce SZKOLENIA dokonałyśmy podziału na strefy względem docelowych klientów. Do dwóch głównych będą należały działania skierowane w stronę kobiet i instytucji publicznych.

Strefa kobiet

Ta tematyka jest nam szczególnie bliska ze względu na doświadczenia i fakt bycia kobietą 😉 Wiemy jak bardzo ważne jest zachowanie balansu pomiędzy życiem zawodowym i osobistym, pomiędzy ciałem, umysłem, a duchem. Jeżeli harmonia panuje tylko w jednej z tych płaszczyzn, to odpowiedź TAK na pytanie, czy jesteś szczęśliwa, przestaje być oczywista.

Wiedząc jak duże wyzwania stoją na drodze każdej z nas, postanowiłyśmy wesprzeć każdą z pań. Już niedługo w życie zostanie wcielony pomysł prowadzenia bloga skierowanego właśnie do nich! Uwzględniającego kwestie, z którymi większość z nas boryka się na co dzień. Ale również takie, które staną się przysłowiowym wiatrem w  żagle. Artykuły, które pomogą każdej kobiecie zawalczyć o siebie. Dlaczego? Bo warto! Warto być najlepszą wersją siebie 😊

Każda pani znajdzie tutaj coś dla siebie: szkolenia, możliwość konsultacji opartej o doradztwo zawodowe, książki, e-booki dotyczące dziedzin, w których specjalizuje się każda z nas (o tym wkrótce 😉). Rzeczy niezbędne, by osiągnąć balans. By poznać swoje mocne strony, wyznaczać osobiste i zawodowe cele,  pracować nad kluczowymi przekonaniami, które często podcinają skrzydła, stawiać granice i asertywnie się komunikować, pracować nad relacją na linii dziecko-mama, dbać o zdrowy tryb życia. W sklepie znajdzie się również rękodzieło tematycznie związane z rozwojem osobistym. Kochane kobiety, wyglądajcie nowości! 😊

Strefa instytucji publicznych

Drugi z obszarów, który jest nam bardzo bliski, a zarazem znany od samego środka, z racji wcześniej obranej ścieżki zawodowej, to obszar pomocy społecznej. Wiele lat współpracowałyśmy z ludźmi, którzy swoje życie zawodowe poświęcają pomaganiu innym. Doskonale znamy specyfikę ich pracy, problemy dnia codziennego oraz krzywdzące stereotypy, z którymi muszą się mierzyć. Stworzyłyśmy kampanię dedykowaną właśnie tej grupie odbiorców.

Chcemy, aby udział w szkoleniach dawał rozwiązania i podnosił kluczowe kompetencje oraz rozwijał umiejętności na każdej z 3 płaszczyzn:

– pracownik – klient,
– pracownik – pracownik,
– pracownik – przełożony.

Projekty

Sukcesywnie będą pojawiały się również informacje o naszych nowych projektach. Będziemy bowiem współpracować z rewelacyjnymi osobami, pełnymi pasji, wierzącymi w to, co robią. Oddającymi się temu w pełni. Naszym łącznikiem zawsze staje się hasło pomocy! To aspekt, który napędza nas do działania. Efekty są niezwykle budujące, a uśmiechnięte i szczęśliwe twarze pozostawiają na długo ciepło w sercu.

Do usłyszenia i zobaczenia!
Ania i Agnieszka