Komentarze z Facebook

Warsztat umiejętności menedżerskich

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

„Warsztat umiejętności menedżerskich” kierowany jest zarówno do kadry kierowniczej, jak i do osób, które dopiero objęły stanowiska menedżerskie. Rozwój umiejętności kierowniczych jest kluczem do rozwijania siebie i innych, a odzwierciedleniem efektywnego i dobrze zmotywowanego zespołu jest jego szef. Szkolenie daje szansę na poznanie i zastosowanie w praktyce zestawu skutecznych narzędzi, co przełoży się bezpośrednio na osiąganie wysokich wyników w atmosferze wzajemnego zrozumienia i szacunku.

Czytaj dalej

Kluczowe elementy komunikacji międzyludzkiej, zapobieganie mobbingowi i skutkom stresu

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom znaczenia i roli komunikacji interpersonalnej oraz wyposażenie ich w skuteczne techniki i strategie ułatwiające i rozwijające efektywne porozumiewanie się. Ponadto przybliżone zostaną zagadnienia związane z mobbingiem i sposobami radzenia sobie z negatywnymi skutkami stresu. Podczas szkolenia zostaną zastosowane mini wykłady połączone z prezentacją multimedialną, panele dyskusyjne i zadania warsztatowe.

Czytaj dalej

Efektywne budowanie zespołu, współpraca i skuteczna komunikacja lidera z zespołem

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Celem szkolenia jest zapoznanie osób zarządzających z etapami budowania efektywnego zespołu, począwszy od rekrutacji. Uczestnicy nauczą się skutecznej współpracy oraz komunikacji w zespole. Określą własne czynniki motywujące i demotywujące. Poznają aspekty monitorowania zadań i przekazywania informacji.

Czytaj dalej

Coaching menedżerski

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Generowanie jak najlepszych wyników dla firmy wiąże się z nieustannym podnoszeniem kompetencji. Dotyczy to nie tylko danej specjalizacji, ale również obszaru zarządzania ludźmi. Zastosowanie coachingu menedżerskiego jako sposobu konstruktywnego kontaktowania się ze współpracownikami, służy ich rozwojowi, zwiększaniu efektywności, a przede wszystkim utrzymaniu wprowadzonych zmian.

Czytaj dalej

Autoprezentacja i elementy wystąpień publicznych

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Autoprezentacja jest nie tylko sztuką budowania własnego wizerunku, ale również wpływania na to jak postrzega nas otoczenie. Codziennie jesteśmy uczestnikami procesu komunikacji, w którym kluczową rolą jest przekonanie rozmówcy o naszych prawdziwych zasobach i możliwościach. Na szkoleniu „Autoprezentacja i elementy wystąpień publicznych” poznasz swoje mocne strony, których wykorzystanie przełoży się bezpośrednio na korzystną prezentację siebie w roli partnera dla innych ludzi, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zdobędziesz praktyczną wiedzę dotyczącą czynników, które wpływają na dokonywaną ocenę, zasad komunikacji, przygotowania prezentacji. Dowiesz się jakich błędów unikać, aby profesjonalnie prezentować siebie, wyniki pracy oraz swoje plany i pomysły.

Czytaj dalej

Kompetencyjne systemy ocen pracowników

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Wybór i konstrukcja kompetencji jest sprawą indywidualną każdej organizacji. Dlatego to właśnie właściwy ich dobór wskazuje pracownikowi jakie zachowania są wysoko oceniane, w zgodzie z jakimi wartościami powinien funkcjonować, jak ma pracować. Szkolenie „Kompetencyjne systemy ocen pracowników” nie tylko przybliża metodologię i etapy ich wdrożenia, ale również ukazuje możliwość integrowania systemu ocen z innymi dziedzinami, takimi jak rekrutacja i selekcja. Jest narzędziem ułatwiającym pracodawcy planowanie ścieżki rozwoju pracowników, szkoleń, wynagrodzeń i innych decyzji kadrowych.

Czytaj dalej

Budowanie marki osobistej

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Nawiązując kontakt z drugim człowiekiem, partnerem biznesowym, nowym zespołem kluczowe jest zadanie pytania: „Jakie pierwsze wrażenie chcę po sobie zostawić?”. Udział w szkoleniu „Budowanie marki osobistej” pomoże Ci znaleźć na nie odpowiedź , określić Twoje indywidualne cele, styl współpracy z innymi, swoją rolę w grupie. Umożliwi podjęcie działań, które sprawią, że staniesz się ekspertem w oczach swoich współpracowników i potencjalnych klientów.

Czytaj dalej

Prawa ręka szefa – rozwój umiejętności interpersonalnych i zawodowych asystentek

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Szkolenie “Prawa ręka szefa – rozwój umiejętności interpersonalnych i zawodowych asystentek” kierowane jest głównie do osób prowadzących sekretariat lub recepcję. Jednak poruszana tematyka może być przydatna każdemu, kto chciałby nauczyć się jak skutecznie zarządzać  biurem, stworzyć profesjonalny duet z przełożonym i poznać sposoby komunikacji ułatwiające współpracę z klientem. Dlatego o udział w szkoleniu poprosiłam osobę, która, tak jak ja, posiada kilkuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z dyrekcją, prowadząc sekretariat w obszarze pomocy społecznej oraz dodatkowo w obszarze oświaty i biznesu. Kierując się zdobytą wiedzą postaramy się wskazać jak ważna jest wiara we własne możliwości i świadomość roli jaką pełni się w miejscu pracy. Wychodząc na przeciw potrzebom biurowego życia w biegu, pokażemy jak radzić sobie z zakrętami i pułapkami związanymi z codziennością oraz obsługą trudnego klienta. A przede wszystkim jak uwierzyć w siebie, zmotywować się do działania i zacząć wykorzystywać swój potencjał. W tym celu zajęcia zostaną poprowadzone w formie warsztatowej.

Czytaj dalej

Potrzebujesz zmian i nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od inspiracji!

Podaj mi proszę swojego maila, a prześlę Ci za chwilę darmowy poradnik pełen dobrej energii, uśmiechu i motywacji do działania 😊

Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!