Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jak w 2020 roku zadbać o rodzinę, aby czuć się bezpiecznie finansowo – Dzień Kobiet

20 marca 2020 @ 16:00 - 19:00

zł50
Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Warsztaty “Jak w 2020 roku zadbać o rodzinę, aby czuć się bezpiecznie finansowo” kierowane są do każdej kobiety, która chce wstąpić na ścieżkę edukacji finansowej i nauczyć się świadomie zarządzać swoimi pieniędzmi. Dowiesz się na nich jak wiedza na temat pieniędzy wpłynie pozytywnie na aktualny stan Twoich finansów, a także jak szybko i skutecznie ograniczyć wydatki i zarabiać więcej.

,,Wiele osób mówi, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Może to i prawda. Jednakże pieniądze mają wpływ na wszystko, co jest ważne – zdrowie, wykształcenie, jakość życia”. Kim Kiyosaki, Bogata kobieta

 

Program warsztatu:
1.Diagnoza obecnych problemów z domowym budżetem
2. Zarządzanie przychodami i wydatkami, czyli nauka skutecznej metody zarządzania domowym budżetem – ćwiczenia
3. Sposoby i pomysły na wdrożenie rodziny do nowych zasad zajmowania się domowymi finansami

 

Szczegóły:
Czas szkolenia: 16:00 – 19:00 
Cena za osobę: 50 zł brutto
Miejsce: siedziba Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw ul. Piwna 1/2 w Gdańsku. Szkolenie odbędzie się w lokalu z przytulną atmosferą, przy kubku aromatycznej kawy lub herbaty.

 

PO SZKOLENIU KAŻDA UCZESTNICZKA OTRZYMA ZAŚWIADCZENIE UDZIAŁU

 

Prowadząca:
Agnieszka Brzeska
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku Finanse i bankowość. Przez ostatnie lata byłam koordynatorem projektów unijnych oraz szkoleniowcem. Doświadczenie to rozbudziło we mnie chęć poszerzenia wiedzy dot. rozwoju osobistego i skłoniło do ukończenia studiów podyplomowych z Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Talentami. Przez wiele lat pracy w finansach, gromadziłam wiedzę i doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić z innymi. Swoją pracą chcę wspierać ludzi przedsiębiorczych w ich rozwoju zawodowym oraz osobistym. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu finansów: ABC Przedsiębiorczości, Prawo pracy, BHP, Networking, Indywidualne doradztwo w zakresie tworzenia biznesplanu, Metody poszukiwania pracy – jak skutecznie poruszać się po rynku pracy, Budżet domowy, Gospodarstwo domowe – porządek i higiena w gospodarstwie domowym, Zarządzanie czasem. Moje motto: ,,Dobrze jest ludziom pomagać, a jeszcze lepiej uczyć ich jak mają pomagać sami sobie’’ George Orwell.

 

Komentarze z Facebook

Szczegóły

Data:
20 marca 2020
Czas:
16:00 - 19:00
Koszt:
zł50

Prowadzący

Agnieszka Brzeska

Miejsce

siedziba Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw
ul. Piwna 1/2
Gdańsk, 80-831
+ Google Map

Komentarze uczestników:

Zostaw komentarz

Potrzebujesz zmian i nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od inspiracji!

Podaj mi proszę swojego maila, a prześlę Ci za chwilę darmowy poradnik pełen dobrej energii, uśmiechu i motywacji do działania 😊

Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!