Komentarze z Facebook

Profesjonalna obsługa klienta cukierni: budowanie zespołu, autoprezentacja i sprzedaż, rozwój umiejętności baristycznych

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Praca w cukierni wiąże się z koniecznością posiadania szerokiej gamy umiejętności.  Przede wszystkim niezwykle istotna jest komunikacja – wiedza dotycząca technik oraz strategii ułatwiających efektywne porozumiewanie się. Stanowi to podstawę budowania zespołu oraz relacji długoterminowych z klientami. Profesjonalna obsługa wiąże się również ze znajomością praw i technik sprzedaży, a także rozwojem umiejętności baristycznych. Szkolenie daje szansę na poznanie i zastosowanie w praktyce zestawu skutecznych narzędzi umożliwiających osiąganie wysokich wyników w atmosferze wzajemnego zrozumienia i szacunku. Podczas szkolenia każdy uczestnik poprzez precyzyjne dobranie ćwiczeń warsztatowych, będzie mógł sam doświadczyć jak istotne są wszystkie powyższe kwestie.

Czytaj dalej

Obsługa barmańsko-kelnerska

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Podczas szkolenia nauka serwowania i przygotowywania koktajli odbywa się z wykorzystaniem prawdziwych alkoholi, syropów i dodatków. Zaprezentowane zostaną najlepsze techniki dekorowania napoi. Uczestnicy szkolenia nauczą się elementarnych zasad working flair, czyli nowoczesnej obsługi gości połączonej z elementami show. Zajęcia skierowane są głównie na praktykę, tak niezbędną w tym zawodzie. Uczestnicy poznają także tajniki sztuki kelnerskiej, która dopełni całość. Wśród zagadnień znajdą się m. in. kultura obsługi gości z elementami wiedzy psychologicznej, budowanie pozytywnych relacji w kontakcie z klientami, doradzanie przy wyborze, nakrywanie stołów i wiele innych. Autoprezentacja bowiem oraz nauka technik sprzedaży stanowi nieodzowny czynnik wpływający na wizerunek całej firmy.

Czytaj dalej

Profesjonalny sprzedawca kawiarni/restauracji – szkolenie baristyczno-kelnerskie z elementami obsługi klienta

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Profesjonalna obsługa klienta zależy od znajomości nie tylko technik sprzedaży, ale także obsługi baristycznej oraz kelnerskiej. Zadowolenie klienta warunkowane jest  walorami smakowymi produktów, ale przede wszystkim atmosferą w jakiej są one spożywane i sposobem serwowania. Dlatego tak ważne jest stałe podnoszenie kwalifikacji i aktualizowanie wiedzy w powyższym zakresie. Podczas szkolenia każdy uczestnik poprzez precyzyjne dobranie ćwiczeń warsztatowych, będzie mógł sam doświadczyć jak istotne są wszystkie powyższe elementy obsługi.

Czytaj dalej

Zaangażowanie, motywacja i komunikacja – fundamenty efektywnej pracy zespołu

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników umiejętności związanych z budowaniem zaangażowania i motywacji w realizacji zespołowych celów oraz umiejętności patrzenia na wyzwania z perspektywy całego zespołu, a nie indywidualnej. Uświadomienie uczestnikom znaczenia komunikacji interpersonalnej oraz wyposażenie ich w skuteczne techniki i strategie ułatwiające im porozumiewanie się w zespole oraz w relacjach i kontaktach biznesowych, przełoży się na efektywność. Poruszone zostaną również zagadnienia związane z radzeniem sobie w sytuacjach trudnych związanych z konfliktem w grupie.

Czytaj dalej

Efektywne budowanie zespołu, współpraca i skuteczna komunikacja lidera z zespołem

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Celem szkolenia jest zapoznanie osób zarządzających z etapami budowania efektywnego zespołu, począwszy od rekrutacji. Uczestnicy nauczą się skutecznej współpracy oraz komunikacji w zespole. Określą własne czynniki motywujące i demotywujące. Poznają aspekty monitorowania zadań i przekazywania informacji.

Czytaj dalej

Potrzebujesz zmian i nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od inspiracji!

Podaj mi proszę swojego maila, a prześlę Ci za chwilę darmowy poradnik pełen dobrej energii, uśmiechu i motywacji do działania 😊

Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!