Strefa pracownika administracyjno-biurowego instytucji publicznych

Komentarze z Facebook

Organizacja pracy i zarządzanie czasem

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Na szkoleniu uczestnicy poznają metody zwiększania swojej efektywności osobistej i zawodowej. Nabędą umiejętności  rangowania zadań i określania priorytetów. Nauczą się eliminować czynniki zakłócające pracę, planować i organizować zadania, dzięki czemu osiąganie założonych celów stanie się łatwiejsze.  Rozwijanie umiejętności zawodowych sprawi, że ich motywacja będzie wzmocniona. A to z kolei zwiększy satysfakcję z wykonywanej pracy.

Czytaj dalej

Zaangażowanie, motywacja i komunikacja – fundamenty efektywnej pracy zespołu

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników umiejętności związanych z budowaniem zaangażowania i motywacji w realizacji zespołowych celów oraz umiejętności patrzenia na wyzwania z perspektywy całego zespołu, a nie indywidualnej. Uświadomienie uczestnikom znaczenia komunikacji interpersonalnej oraz wyposażenie ich w skuteczne techniki i strategie ułatwiające im porozumiewanie się w zespole oraz w relacjach i kontaktach biznesowych, przełoży się na efektywność. Poruszone zostaną również zagadnienia związane z radzeniem sobie w sytuacjach trudnych związanych z konfliktem w grupie.

Czytaj dalej

Psychologia emocji oraz praca z rodziną

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Prowadzenie skutecznej pracy z rodziną wymaga umiejętności rozumienia punktu widzenia poszczególnych stron. Niezbędna jest również kontrola własnych emocji oraz radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych. Podczas warsztatu przekazany zostanie specjalnie wyselekcjonowany zbiór wiedzy psychologicznej oraz praktyczne narzędzia, które będzie można wykorzystać zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.

Czytaj dalej

Psychologiczne aspekty obsługi trudnego klienta

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Podczas szkolenia każdy uczestnik podniesie swoje kompetencje w zakresie pracy z trudnym klientem. Dzięki zwiększeniu poziomu świadomości będzie w stanie w maksymalnym stopniu wykorzystać swój potencjał. Poznane taktyki i techniki umożliwią podniesienie umiejętności rozwiązywania trudnych sytuacji.

Czytaj dalej

Kluczowe elementy komunikacji międzyludzkiej, zapobieganie mobbingowi i skutkom stresu

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom znaczenia i roli komunikacji interpersonalnej oraz wyposażenie ich w skuteczne techniki i strategie ułatwiające i rozwijające efektywne porozumiewanie się. Ponadto przybliżone zostaną zagadnienia związane z mobbingiem i sposobami radzenia sobie z negatywnymi skutkami stresu. Podczas szkolenia zostaną zastosowane mini wykłady połączone z prezentacją multimedialną, panele dyskusyjne i zadania warsztatowe.

Czytaj dalej

Kompendium wiedzy pracownika biurowego

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Szkolenie „Kompendium wiedzy pracownika biurowego” adresowane jest do wszystkich, którzy wiążą swoją karierę zawodową z administracją i zarządzaniem biurem. Podczas szkolenia dowiesz się jak poprawić wydajność swojej pracy, umiejętnie organizować czas oraz jak stworzyć profesjonalny duet z przełożonymi. Poznasz sposoby komunikacji ułatwiającej współpracę z klientem. Omówione zostaną również zagadnienia związane z tworzeniem pism i obiegiem dokumentacji. A na koniec pomożemy Ci zrozumieć, jak ważna jest w miejscu pracy samoświadomość i wiara we własne możliwości.

Czytaj dalej

Jak pokonać wypalenie zawodowe i odzyskać motywację

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Grecki filozof Heraklit powiedział, że ,,Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”. Zmiana, generująca stres, który może stać się Twoją wspaniałą siłą napędową, dodającą skrzydeł, bądź źródłem napięć i frustracji, prowadzących do wypalenia zawodowego. W odpowiedzi na pytanie, jak zachować równowagę pomiędzy powyższymi zagadnieniami powstało szkolenie “Jak pokonać wypalenie zawodowe i odzyskać motywację”. Dowiesz się na nim jak przejąć kontrolę nad swoimi emocjami i lepiej kierować życiem oraz co zrobić, gdy czujesz, że wypalenie zawodowe puka do Twoich drzwi. To szkolenie dla każdego kto chce poznać sposoby budowania długotrwałych relacji i wzmacniania swojej asertywnej postawy, by lepiej radzić sobie na życiowych zakrętach w drodze do rozwoju i sukcesu. Uczestnictwo w tych warsztatach pozwoli Ci odnaleźć siłę i motywację, a naładowanie pozytywną energią sprawi, że osiąganie celów stanie się rzeczywistością.

Czytaj dalej

Obrona przed manipulacją

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Manipulacja jest formą wywierania wpływu na osobę, tak aby nieświadomie oraz z własnej woli czyniła coś, co jest dla niej niekorzystne, realizując cele manipulatora. Manipulowanie jednego człowieka drugim jest zjawiskiem znanym od zarania dziejów, ale tak samo niebezpieczną i destrukcyjną formą tego zjawiska jest manipulacja wewnętrzna, polegająca na nieświadomym manipulowaniu własną osobą. Podczas warsztatu poznasz temat całościowo oraz otrzymasz praktyczne narzędzia psychologiczne umożliwiające obronę przed manipulacją. Temat ten jest szczególnie istotny w dzisiejszych czasach, w których manipulacyjne ataki napływają intensywnie z niemal wszystkich kierunków, często przy pomocy wyrachowanych technik wywierania wpływu.

Czytaj dalej

Asertywność – sztuka stawiania granic

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Asertywność to coś dużo więcej niż sztuka odmawiania bez poczucia winy. Asertywność to umiejętność wyrażania własnego zdania, uczuć, postaw w sposób otwarty, którą można aktywnie rozwijać. Dlatego na szkoleniu dowiesz się w jaki sposób wyrażać swoje uczucia i potrzeby nie raniąc innych. Przyjrzysz się sytuacjom trudnym w codziennym funkcjonowaniu i poznasz techniki umożliwiające komunikowanie swoich racji i przekonań z uwzględnieniem praw drugiej strony. Przeanalizujesz czy Twoje zachowania są asertywne, uległe, manipulacyjne czy może agresywne.

Czytaj dalej

Prawa ręka szefa – rozwój umiejętności interpersonalnych i zawodowych asystentek

Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Szkolenie “Prawa ręka szefa – rozwój umiejętności interpersonalnych i zawodowych asystentek” kierowane jest głównie do osób prowadzących sekretariat lub recepcję. Jednak poruszana tematyka może być przydatna każdemu, kto chciałby nauczyć się jak skutecznie zarządzać  biurem, stworzyć profesjonalny duet z przełożonym i poznać sposoby komunikacji ułatwiające współpracę z klientem. Dlatego o udział w szkoleniu poprosiłam osobę, która, tak jak ja, posiada kilkuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z dyrekcją, prowadząc sekretariat w obszarze pomocy społecznej oraz dodatkowo w obszarze oświaty i biznesu. Kierując się zdobytą wiedzą postaramy się wskazać jak ważna jest wiara we własne możliwości i świadomość roli jaką pełni się w miejscu pracy. Wychodząc na przeciw potrzebom biurowego życia w biegu, pokażemy jak radzić sobie z zakrętami i pułapkami związanymi z codziennością oraz obsługą trudnego klienta. A przede wszystkim jak uwierzyć w siebie, zmotywować się do działania i zacząć wykorzystywać swój potencjał. W tym celu zajęcia zostaną poprowadzone w formie warsztatowej.

Czytaj dalej

Potrzebujesz zmian i nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od inspiracji!

Podaj mi proszę swojego maila, a prześlę Ci za chwilę darmowy poradnik pełen dobrej energii, uśmiechu i motywacji do działania 😊

Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!