Doradztwo zawodowe z Rozwiń skrzydła :)

Tylko DO KOŃCA STYCZNIA pakiet obejmujący:
1. dwa spotkania (każde po ok. 2h)
2. podsumowujący raport
3. przygotowanie profesjonalnego CV
za jedyne 200 zł! 🙂 Cena standardowa – 330 zł.

Podaj dalej 😀 Niech więcej osób otrzyma szansę na zostanie najlepszą wersją siebie.

Polub i udostępnij:

Black Friday! 27 – 29.11.2019 r.

U nas Black Friday zaczyna się już dzisaj! 🙂 Proces doradztwa zawodowego (dwa spotkania plus pisemny raport) w cenie 250 zł! Zapisz się, a zaoszczędzisz 80 zł na zakupowe szaleleństwo! 🙂 🙂 

Polub i udostępnij:

Dream – Create – Inspire

Mówi się często, że w życiu nigdy nie jest za późno na trzy rzeczy: miłość, naukę i spełnianie marzeń. Chętnie podpiszę się pod tym cytatem :). I zaproszę Cię na specjalnie przygotowany w tym miesiącu pakiet szkoleń w promocyjnych cenach. Szkoleń dotykających powyższych kwestii i wychodzących zarazem naprzeciw problemom obecnej rzeczywistości:

 

Prawidłowa komunikacja kluczem do dobrych relacji (99 zł/os.)
Jak pokonać wypalenie zawodowe i odzyskać motywację (119 zł/os.)
Nowa Ty – dieta i trening z motywacją! (120 zł/os.)
Dlaczego miałbyś lub miałabyś skorzystać z tej oferty? Ponieważ wiem, jak wartościowymi osobami, pełnymi pasji, zaangażowania, kreatywności i poczucia humoru są wszyscy moi trenerzy. Wiem, ile satysfakcji daje im prowadzenie szkoleń, patrzenie na Wasz rozwój, na czynione postępy. Wiem, że będąc z Wami dają 100% swojej uważności, wiedzy, umiejętności. Wiem, jak bardzo się starają, aby każdy spędził te kilka godzin z jak największą korzyścią dla siebie. Ja to wiem i doceniam, ale chciałabym, żebyście i Wy mieli możliwość doświadczenia jak rozwojowy i wyjątkowy może być czas spędzony na naszych autorskich szkoleniach :). Przyjdź, doświadcz… i wróć po więcej :).
Polub i udostępnij:

Promocja -30%

Ponoć dla każdego przychodzi taki dzień, kiedy ryzyko trwania w pąku jest bardziej bolesne niż ryzyko zakwitnięcia. Dlatego wychodząc na przeciw, zapraszam Cię serdecznie na pakiet spotkań, który pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie: „Czego oczekujesz od życia, by poczuć spełnienie w obszarze zawodowym?”. We wrześniu i październiku pierwsze spotkanie -30%! Jeśli otrzymałeś moją wizytówkę z promocyjnym kodem – promocja bezterminowa

Przyjdź – rozwiń swoje skrzydła – zostań najlepszą wersją siebie!

Polub i udostępnij:

Promocja

W imieniu własnym oraz zespołu zapraszam do skorzystania z promocyjnej oferty :). Zmotywowany pracownik to pewność na lepsze jutro każdej firmy. Jednak oferta nie jest skierowana wyłącznie do firm :). Jeśli masz ochotę spędzić miło czas, przy kubku gorącej kawy, a do tego pogłębić wiedzę na interesujące Cię tematy, zaproś najbliższych znajomych. Jeśli marzy Ci się reset od domowych obowiązków i wyjście z przyjaciółmi – czekamy. Każdy powód, by zbliżyć się do swojego zawodowego marzenia jest dobry. Każdy, by osiągnąć cel. Również w życiu osobistym. My zajmiemy się motywacją :).

Szczególnie polecamy szkolenia znajdujące się w zakładce: SZKOLENIA –> TERMINY SZKOLEŃ, ale promocja dotyczy wszystkich szkoleń (OFERTA SZKOLEŃ).

W przypadku zainteresowania promocją proszę o dokonywanie zgłoszeń drogą mailową: anna@rozwinskrzydla.edu.pl

Polub i udostępnij:
Facebook
Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!