Anna Kaczmarska – właścicielka firmy

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Inżynieria Materiałowa. Jednak, pomimo szczerej miłości do cyferek i technicznych nowinek, wygrała we mnie potrzeba realizacji się na polu związanym z obszarem pomocy społecznej, gdzie pracowałam przez 7 lat.  Ukończyłam także studia podyplomowe z Doradztwa zawodowego i zarządzania talentami, kurs z Innowacyjnej przedsiębiorczości, szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Grupowego poradnictwa psychologicznego – trening umiejętności personalnych oraz dotyczące Poczucia własnej wartości. Wówczas spełniłam swoje marzenie i otworzyłam firmę Rozwiń skrzydła – doradztwo zawodowe i szkolenia. Miejsce, w którym poczucie wolności i akceptacji przeplata się z kreatywną pracą, której efektem jest rozwój i pomoc innym w przekraczaniu siebie. Moją pasją jest pisanie książek. Jestem współautorką pozycji dotyczącej  sfery duchowej oraz e-booka o rozwoju osobistym. Życiowe motto: “Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żeby nie przeszkadzać im wyrosnąć” Coco Chanel.

Magdalena Binkiewicz

Turkusowa Liderka, HR Manager, trenerka i coach. Promuję partnerskie metody zarządzania oparte na zaufaniu i pracy zespołowej. Pomagam liderom we wdrażaniu turkusu. Ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Gdańskim i Podyplomowe Studium Public Relations w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Jestem również absolwentką programu Swedish Institute Management Programme Northern Europe, którego celem jest zwiększenie kompetencji w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego przywództwa wśród liderów Europy Północnej. Życiowe motto: „Ludzie są jak kwiaty – stworzeni do tego, aby się rozwijać” André Liégé

Karina Czerwonka

Jestem absolwentką filozofii Uniwersytetu Gdańskiego, dietetyki w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji oraz ukończyłam szkolenie Instruktora rekreacji ruchowej w Profi Fitness School. Pracuję jako instruktorka fitness, trener personalny i prowadzę indywidualne konsultacje żywieniowe. Uważam, że zdrowe odżywianie i uprawianie sportu to nie tylko utrata kilogramów i centymetrów, ale przede wszystkim zmiana w postrzeganiu siebie, która jest źródłem poczucia wewnętrznej wolności i akceptacji. Jestem szczęśliwą, świeżo upieczoną mężatką. Dużo radości czerpię ze spotkań przy kawie z moimi przyjaciółkami. Dbam o harmonię i balans w swoim życiu.

Magdalena Kuźmicz

Ukończyłam psychopedagogikę w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET i trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam studia podyplomowe z Doradztwa zawodowego i zarządzania talentami. Specjalizuję się w szkoleniach z umiejętności miękkich, komunikacyjnych, motywacyjnych i rozwojowych. Wykonałam ogromną pracę nad sobą, dlatego wiem, jak uwolnić swój potencjał i jaką drogę trzeba przejść, aby go odkryć. Czerpię dużą satysfakcję obserwując rozwój ludzi, z którymi pracuję. Posiadam znaczne pokłady cierpliwości. Jestem osobą bardzo komunikatywną z dużym poczuciem odpowiedzialności i otwartości na drugiego człowieka.

Magdalena Łukasiak

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem, szkoleniowcem, a przede wszystkim żoną i mamą dwójki wspaniałych synów. Doradca zawodowy w zakresie zarządzania talentami oraz Tutor nauczycieli, liderka Kreatywnej Pedagogiki grupy „Przedsiębiorczy nauczyciel”, pomysłodawczyni i realizatorka projektu w edukacji wczesnoszkolnej „Kreatywne piątki”. Ukończyłam Trening umiejętności interpersonalnych, Trening skutecznego nauczyciela metodą Thomasa Gordona oraz brałam udział w projekcie „Komunikacja empatyczna i Mindfulness”. Nieustanie wzbogacam swój warsztat pracy uczestnicząc w różnych szkoleniach i konferencjach edukacyjnych m.in. w warsztatach psychoedukacyjnych dla profesjonalistów pt. „Szkoła dla rodziców i wychowawców”, „Wychowani do szczęścia”, „Jak pracować profilaktycznie z dzieckiem 13-15 lat?”, „Edukacja z pasją – uczeń i nauczyciel w dżungli emocji”. Współprowadziłam autorski projekt – Akademia Dobrego Rodzica – warsztaty rozwijające umiejętności wychowawcze rodziców. Współpracuję z Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną oraz Wyższą Szkołą Bankową w Gdyni prowadząc warsztaty dla studentów i nauczycieli. W każdym widzę i doceniam jego wyjątkowość. Jestem pełnym optymizmu wulkanem energii!

Agnieszka Rocławska – Majewska

Jestem absolwentką pedagogiki społecznej Uniwersytetu Gdańskiego i doradcą zawodowym oraz współautorką dwóch książek. Ukończyłam zajęcia „Podstawy pracy z klientem indywidualnym” w ramach kursu „Elementarz Psychoterapeuty”, szkolenia z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, grupowego poradnictwa psychologicznego – trening umiejętności personalnych oraz zarządzania talentami metodą Gallupa. Posiadam prawie 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu sekretariatów i asystentury w obszarze biznesu, instytucji publicznych, w tym oświaty. Z natury jestem niepoprawną optymistką, która na każdego człowieka patrzy przede wszystkim przez pryzmat jego potencjału, a nie ograniczeń. Prywatnie spełniam się jako żona i mama dwóch nastolatków. 

Natalia Sowińska

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagogiem, terapeutą pedagogicznym i behawioralnym. Na co dzień spełniam się w pracy z dziećmi. Dbam o to, by każdy podopieczny mógł samodzielnie odkrywać swoją supermoc i wyjątkowość przy wsparciu dorosłego, który wierzy w jego możliwości i zdolności. Każdemu daję prawo do własnego sukcesu, ale i błędu. Szkolenia, które prowadzę opieram na wiedzy zdobytej podczas licznych kursów, warsztatów, konferencji oraz doświadczeniach pracy z dziećmi. Ukończyłam Trening umiejętności interpersonalnych, Warsztat i Trening umiejętności wychowawczych. Brałam udział w projekcie „Komunikacja empatyczna i Mindfulness”. Współprowadziłam autorski projekt – Akademia Dobrego Rodzica – warsztaty rozwijające umiejętności wychowawcze rodziców. Współpracuję z Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną oraz Wyższą Szkołą Bankową w Gdyni, prowadząc warsztaty dla studentów, nauczycieli.

Blanka Kondratowicz

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia organizacji i zarządzania, a obecnie doktorem, adiunktem w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Uniwersytetu Gdańskiego. Naukowo interesuję się motywacją pracowników, uwarunkowaniami dobrostanu pracownika oraz czynnikami wpływającymi na podejmowanie decyzji. Od ponad 10 lat prowadzę warsztaty rozwojowe. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami miałam możliwość realizować treningi dla: dyrektorów, menedżerów, nauczycieli, kobiet chcących rozwinąć swój potencjał oraz studentów. Prowadzę również konsultacje indywidualne w zakresie projektowania ścieżki kariery dla młodzieży oraz dorosłych. Uważam, że każdy ma ukryty potencjał, który tylko trzeba zidentyfikować i pomóc mu się rozwinąć. W pewnym wieku (ponieważ uważam, że nieważne, ile masz lat, ale na ile się czujesz), wędrując po Polskich Tatrach zdobyłam 9 najwyższych szczytów. W życiu stawiam na wytrwałość, intuicję opartą na wiedzy i ciągły rozwój.
 

Agnieszka Brzeska

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku Finanse i bankowość. Przez ostatnie lata byłam koordynatorem projektów unijnych oraz szkoleniowcem. Doświadczenie to rozbudziło we mnie chęć poszerzenia wiedzy dot. rozwoju osobistego i skłoniło do ukończenia studiów podyplomowych z Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Talentami. Przez wiele lat pracy w finansach, gromadziłam wiedzę i doświadczenie, którym teraz chcę się dzielić z innymi. Swoją pracą chcę wspierać ludzi przedsiębiorczych w ich rozwoju zawodowym oraz osobistym. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu finansów: ABC Przedsiębiorczości, Prawo pracy, BHP, Networking, Indywidualne doradztwo w zakresie tworzenia biznesplanu, Metody poszukiwania pracy-jak skutecznie poruszać się po rynku pracy, Budżet domowy, Gospodarstwo domowe – porządek i higiena w gospodarstwie domowym, Zarządzanie czasem. Jestem również Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze. Moje motto ,, Dobrze jest ludziom pomagać, a jeszcze lepiej uczyć ich jak mają pomagać sami sobie’’ George Orwell
 

Urszula Kropidłowska

Ukończyłam studia na kierunkach psychologia kliniczna dzieci, młodzieży i osób dorosłych, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, pedagogika wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna oraz oligofrenopedagogika we wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka z autyzmem. Ponadto jestem certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii behawioralnej i metody Kids skills. Ukończyłam szkolenie NVC, a także szkolę się z mediacji sądowych, pozasądowych, w tym rodzinnych z elementami prawa. Na co dzień pracuję jako terapeuta, zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi oraz młodzieżą, a także jako doradca rodzicielski. Jestem autorką artykułów zawartych w czasopismach pedagogicznych, prowadzę zajęcia i warsztaty dla studentów i nauczycieli na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Staram się wykorzystywać tradycyjne i innowacyjne metody w celu odpowiedniej stymulacji i wsparcia. Moją ulubioną techniką w pracy z klientem jest praca na zasobach. Moje motto przewodnie to cytat Gabriela Mistrall’a: „Życia nie można wybrać, ale można z niego coś zrobić. To coś to to, co chcesz.

Komentarze z Facebook

Potrzebujesz zmian i nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od inspiracji!

Podaj mi proszę swojego maila, a prześlę Ci za chwilę darmowy e-book pełen dobrej energii, uśmiechu i motywacji do działania 😊

Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!