Anna Kaczmarska – właścicielka firmy

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Inżynieria Materiałowa. Jednak, pomimo szczerej miłości do cyferek i technicznych nowinek, wygrała we mnie potrzeba realizacji się na polu związanym z obszarem pomocy społecznej, gdzie pracowałam przez 7 lat.  Ukończyłam także studia podyplomowe z Doradztwa zawodowego i zarządzania talentami, kurs z Innowacyjnej przedsiębiorczości, szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Grupowego poradnictwa psychologicznego – trening umiejętności personalnych oraz dotyczące Poczucia własnej wartości. Wówczas spełniłam swoje marzenie i otworzyłam firmę Rozwiń skrzydła – doradztwo zawodowe i szkolenia. Miejsce, w którym poczucie wolności i akceptacji przeplata się z kreatywną pracą, której efektem jest rozwój i pomoc innym w przekraczaniu siebie. Moją pasją jest pisanie książek. Jestem współautorką pozycji dotyczącej  sfery duchowej oraz e-booka o rozwoju osobistym. Życiowe motto: “Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żeby nie przeszkadzać im wyrosnąć” Coco Chanel.

Magdalena Binkiewicz

Turkusowa Liderka, HR Manager, trenerka i coach. Promuję partnerskie metody zarządzania oparte na zaufaniu i pracy zespołowej. Pomagam liderom we wdrażaniu turkusu. Ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Gdańskim i Podyplomowe Studium Public Relations w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Jestem również absolwentką programu Swedish Institute Management Programme Northern Europe, którego celem jest zwiększenie kompetencji w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego przywództwa wśród liderów Europy Północnej. Życiowe motto: „Ludzie są jak kwiaty – stworzeni do tego, aby się rozwijać” André Liégé

Karina Czerwonka

Jestem absolwentką filozofii Uniwersytetu Gdańskiego, dietetyki w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji oraz ukończyłam szkolenie Instruktora rekreacji ruchowej w Profi Fitness School. Pracuję jako instruktorka fitness, trener personalny i prowadzę indywidualne konsultacje żywieniowe. Uważam, że zdrowe odżywianie i uprawianie sportu to nie tylko utrata kilogramów i centymetrów, ale przede wszystkim zmiana w postrzeganiu siebie, która jest źródłem poczucia wewnętrznej wolności i akceptacji. Jestem szczęśliwą, świeżo upieczoną mężatką. Dużo radości czerpię ze spotkań przy kawie z moimi przyjaciółkami. Dbam o harmonię i balans w swoim życiu.

Magdalena Kuźmicz

Ukończyłam psychopedagogikę w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET i trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam studia podyplomowe z Doradztwa zawodowego i zarządzania talentami. Specjalizuję się w szkoleniach z umiejętności miękkich, komunikacyjnych, motywacyjnych i rozwojowych. Wykonałam ogromną pracę nad sobą, dlatego wiem, jak uwolnić swój potencjał i jaką drogę trzeba przejść, aby go odkryć. Czerpię dużą satysfakcję obserwując rozwój ludzi, z którymi pracuję. Posiadam znaczne pokłady cierpliwości. Jestem osobą bardzo komunikatywną z dużym poczuciem odpowiedzialności i otwartości na drugiego człowieka.

Magdalena Łukasiak

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem, szkoleniowcem, a przede wszystkim żoną i mamą dwójki wspaniałych synów. Doradca zawodowy w zakresie zarządzania talentami oraz Tutor nauczycieli, liderka Kreatywnej Pedagogiki grupy „Przedsiębiorczy nauczyciel”, pomysłodawczyni i realizatorka projektu w edukacji wczesnoszkolnej „Kreatywne piątki”. Ukończyłam Trening umiejętności interpersonalnych, Trening skutecznego nauczyciela metodą Thomasa Gordona oraz brałam udział w projekcie „Komunikacja empatyczna i Mindfulness”. Nieustanie wzbogacam swój warsztat pracy uczestnicząc w różnych szkoleniach i konferencjach edukacyjnych m.in. w warsztatach psychoedukacyjnych dla profesjonalistów pt. „Szkoła dla rodziców i wychowawców”, „Wychowani do szczęścia”, „Jak pracować profilaktycznie z dzieckiem 13-15 lat?”, „Edukacja z pasją – uczeń i nauczyciel w dżungli emocji”. Współprowadziłam autorski projekt – Akademia Dobrego Rodzica – warsztaty rozwijające umiejętności wychowawcze rodziców. Współpracuję z Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną oraz Wyższą Szkołą Bankową w Gdyni prowadząc warsztaty dla studentów i nauczycieli. W każdym widzę i doceniam jego wyjątkowość. Jestem pełnym optymizmu wulkanem energii!

Agnieszka Rocławska – Majewska

Jestem absolwentką pedagogiki społecznej Uniwersytetu Gdańskiego i doradcą zawodowym oraz współautorką dwóch książek. Ukończyłam zajęcia „Podstawy pracy z klientem indywidualnym” w ramach kursu „Elementarz Psychoterapeuty”, szkolenia z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, grupowego poradnictwa psychologicznego – trening umiejętności personalnych oraz zarządzania talentami metodą Gallupa. Posiadam prawie 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu sekretariatów i asystentury w obszarze biznesu, instytucji publicznych, w tym oświaty. Z natury jestem niepoprawną optymistką, która na każdego człowieka patrzy przede wszystkim przez pryzmat jego potencjału, a nie ograniczeń. Prywatnie spełniam się jako żona i mama dwóch nastolatków. 

Natalia Sowińska

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagogiem, terapeutą pedagogicznym i behawioralnym. Na co dzień spełniam się w pracy z dziećmi. Dbam o to, by każdy podopieczny mógł samodzielnie odkrywać swoją supermoc i wyjątkowość przy wsparciu dorosłego, który wierzy w jego możliwości i zdolności. Każdemu daję prawo do własnego sukcesu, ale i błędu. Szkolenia, które prowadzę opieram na wiedzy zdobytej podczas licznych kursów, warsztatów, konferencji oraz doświadczeniach pracy z dziećmi. Ukończyłam Trening umiejętności interpersonalnych, Warsztat i Trening umiejętności wychowawczych. Brałam udział w projekcie „Komunikacja empatyczna i Mindfulness”. Współprowadziłam autorski projekt – Akademia Dobrego Rodzica – warsztaty rozwijające umiejętności wychowawcze rodziców. Współpracuję z Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną oraz Wyższą Szkołą Bankową w Gdyni, prowadząc warsztaty dla studentów, nauczycieli.

Blanka Kondratowicz

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia organizacji i zarządzania, a obecnie doktorem, adiunktem w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Uniwersytetu Gdańskiego. Naukowo interesuję się motywacją pracowników, uwarunkowaniami dobrostanu pracownika oraz czynnikami wpływającymi na podejmowanie decyzji. Od ponad 10 lat prowadzę warsztaty rozwojowe. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami miałam możliwość realizować treningi dla: dyrektorów, menedżerów, nauczycieli, kobiet chcących rozwinąć swój potencjał oraz studentów. Prowadzę również konsultacje indywidualne w zakresie projektowania ścieżki kariery dla młodzieży oraz dorosłych. Uważam, że każdy ma ukryty potencjał, który tylko trzeba zidentyfikować i pomóc mu się rozwinąć. W życiu stawiam na wytrwałość, intuicję opartą na wiedzy i ciągły rozwój. W pewnym wieku (nieważne, ile masz lat, a na ile się czujesz), wędrując po Polskich Tatrach zdobyłam 9 najwyższych szczytów.
 

Szymon Gołowkin

Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Doradztwo filozoficzne i coaching, trenerem biznesu, trenerem efektywnej nauki oraz instruktorem rekreacji ruchowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji społecznych, m.in. dla firm prywatnych i administracji publicznej z obszaru wywierania wpływu, efektywnej nauki, zarządzania czasem, wzbudzania motywacji i ćwiczeń psychoruchowych, a także z obszaru relacji rodzinnych i wychowawczych. Otrzymałem nagrodę Ministra Edukacji. Klienci doceniają moje zaangażowanie, wiedzę oraz warsztatowe i kreatywne przekazywanie wiadomości zgodne z zapotrzebowaniem grupy. Prowadzę sesje coachingowe oraz interdyscyplinarne szkolenia jako praktyk pozytywnego oddziaływania na innych.

Łukasz Molenda

Jestem absolwentem wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywałem również podczas wielu intensywnych szkoleń i kursów psychologicznych, hipnoterapeutycznych oraz treningu mentalnego. Odbywałem praktyki na wydziale psychiatrycznym w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Obecnie podczas pracy z ludźmi łączę techniki psychologiczne pochodzące z różnych dziedzin, tak aby móc jak najlepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb osób, z którymi pracuje. W swojej pracy kieruję się profesjonalizmem. Robię wszystko, aby pomagać w realizowaniu wyzwań, a także rozwiązywaniu problemów swoich klientów, najskuteczniejszą i najszybszą dla nich metodą, z zachowaniem pełnej dyskrecji. Nigdy nie narzucam własnego światopoglądu, dlatego dostarczam konkretnych narzędzi do kreacji i eksploracji umysłu, tak aby każdy mógł używać ich zgodnie z własną wolą. Łączę ze sobą różne dziedziny psychologii i innych nauk, co daje bardzo dobre rezultaty. Jednocześnie cały czas pracuję nad samym sobą, zdobywam oraz aktualizuję wiedzę, a także tworzę własne metody skupiając się na tym, aby rozwój psychologii mógł optymalnie służyć ludziom.

Krzysztof Mięsiak

Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie gastronomii, które zdobywałem w kraju jak i za granicą. Należę do Stowarzyszenia Polskich Barmanów, gdzie ukończyłem kurs i doskonaliłem wiedzę. Od ponad 13 lat obsługuję wszelkie imprezy: wesela, urodziny, eventy, targi, a nawet duże festiwale. To moje zamiłowanie i pasja. Uwielbiam dzielić się wiedzą, dlatego prowadzę szkolenia barmańskie. W swojej pracy kładę nacisk na metody aktywizujące każdego ucznia jednocześnie go inspirując. Jestem energiczny i spontaniczny. Te cechy w połączeniu z doskonałą organizacja czasu dają mieszankę, która pozwala sprostać każdemu wyzwaniu. W chwilach wolnych od pracy zaszywam się z dobrą książką lub gitarą basową. Prywatnie spełniam się w roli ojca pięcioletniej Zuzanny.

Karolina Kraszewska

Doświadczenie w obszarze gastronomii zdobywałam od 2011 r., pracując w hotelach, restauracjach i kawiarniach, obsługując eventy, wesela oraz targi międzynarodowe, a także kierując teamem hotelowego lobby. W 2015 roku odkryłam, że moją pasją jest przekazywanie wiedzy podczas szkoleń. Ukończyłam kurs kelnerski i baristyczny.  W pracy opieram się przede wszystkim na holistycznym podejściu oraz indywidualizacji treningu. Moim celem jest aktywizacja i inspiracja każdego uczestnika, która w połączeniu z zaangażowaniem gwarantuje sukces. Najważniejszy jest dla mnie profesjonalizm, szacunek oraz pozytywna atmosfera. Uwielbiam zarażać swoją pasją, a największą satysfakcją jest widok efektów mojej pracy oraz zadowolenie i spełnianie się kursantów.

Komentarze z Facebook

Potrzebujesz zmian i nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od inspiracji!

Podaj mi proszę swojego maila, a prześlę Ci za chwilę darmowy poradnik pełen dobrej energii, uśmiechu i motywacji do działania 😊

Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!