“Dwa najważniejsze dni w Twoim życiu, to dzień, w którym się urodziłeś, i dzień, w którym odkryłeś po co”

Mark Twain

 

A jeśli nie odkryłeś lub nie odkryłaś to zapraszamy Cię już teraz do kontaktu 🙂 Znalezienie swojego miejsca na ziemi i odczuwanie satysfakcji z wykonywanej pracy nie należą do najłatwiejszych zadań. Nie oznacza to jednak, że są niemożliwe. Poznając siebie, odkrywając swój potencjał masz o wiele większe szanse na znalezienie zatrudnienia, bądź otworzenie własnego miejsca pracy, odpowiadającego Twoim marzeniom.

Nie zawsze jednak jesteśmy pewni czy w ogóle powinniśmy szukać dalej. A już na pewno, czy potrzebujemy w tym zakresie pomocy drugiej osoby 🙂 Dlatego poprosimy Cię teraz, abyś odpowiedział/a sobie szczerze na najważniejsze pytanie:

Czy wykonujesz swoje obowiązki pełny/a optymizmu, a rezultaty, które obserwujesz dają Ci spełnienie?

Jeśli odpowiedź brzmi NIE, to ponawiamy swoje zaproszenie 🙂 Obecnie świat stawia przed nami wiele wyzwań. Wyzwań, którym naprawdę nie jest łatwo sprostać. Jeśli zdecydujesz się na proces doradztwa zawodowego, możemy Ci obiecać, że:

  • będziesz bogatszy/a o wiedzę, dzięki której będzie Ci łatwiej budować własną karierę zawodową,
  • wspólnie zastanowimy się na jakim etapie jesteś, czego potrzebujesz, aby praca dodawała Ci skrzydeł, a nie je podcinała,
  • czy to co robisz współgra z wartościami, które wyznajesz,
  • odkryjemy na nowo Twoje mocne strony i zainteresowania,
  • stworzymy atrakcyjne CV dla potencjalnego pracodawcy. 

Po spotkaniu podsumowującym otrzymasz również możliwość zamówienia raportu, w którym w przejrzystej formie zostaną zestawione informacje na Twój temat oraz propozycje konkretnych ścieżek edukacyjnych i zawodowych zgodnych z Tobą, a nie z oczekiwaniami innych.

 

A może jesteś rodzicem, który obserwuje, że Twoje dziecko słysząc pytania:

  • swoje zainteresowania – robi zdziwioną minę,
  • o swoje ulubione przedmioty – parska z irytacją,
  • o swoją przyszłą szkołę, kierunek studiów – reaguje niepokojem,
  • o swoje cele – spuszcza głowę?

Jeżeli obawiasz się, że Twoje dziecko nie znając swojego potencjału będzie umniejszało osiągnięcia, a wyolbrzymiało porażki blokujące zdobycie sukcesu, również zapraszamy Was do siebie. W atmosferze otwartości, szacunku dla pasji, wartości i wyborów Twojego dziecka spróbujemy z nim określić drogę, na której najlepiej będzie mogło wykorzystać swoje predyspozycje i zasoby.

 

“W dusze młodzieży można tylko to wszczepić, co się pragnie, aby tam na zawsze pozostało”

Francois Fenelon

 

Dlaczego warto ten czas spędzić właśnie z nami?
Droga, którą przeszłyśmy w swoim życiu zmuszała nas do poszukiwania odpowiedzi na wszystkie powyższe kwestie. Z perspektywy czasu doskonale wiemy, że nie istnieje gotowa recepta na sukces, którą od kogoś otrzymasz. Aby go osiągnąć, musisz najpierw spotkać się ze sobą, przedstawić, poprzyglądać, postarać zrozumieć. Czemu? Bo wszystkie odpowiedzi są w Tobie, a my z przyjemnością będziemy towarzyszyć w ich odkrywaniu i motywować do stawiania kolejnych kroków.

Proces doradztwa zawodowego składa się zazwyczaj z 2-3 sesji w zależności od Twoich oczekiwań i tematyki z jaką przychodzisz. W przypadku, kiedy potrzebujesz głównie wsparcia w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych (CV, List motywacyjny) wystarczy z reguły jedna sesja.

 

Koszt pierwszego spotkania (do 1,5 h) – 150 zł, każdego kolejnego – 100 zł

Przygotowanie CV –  120 zł

List motywacyjny – 100 zł

 

 

Komentarze z Facebook

Potrzebujesz zmian i nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od inspiracji!

Podaj mi proszę swojego maila, a prześlę Ci za chwilę darmowy poradnik pełen dobrej energii, uśmiechu i motywacji do działania 😊

Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!