Czy na obecnym stanowisku pracy czujesz spełnienie?
Czy znasz swoje mocne strony, na których budujesz własną karierę zawodową?
Czy wiesz jaki jest Twój potencjał, zainteresowania, wartości, w oparciu o które wyznaczasz kolejne cele swojego rozwoju?
Czy w ogóle określasz swoje cele zawodowe?
Czy jesteś przekonany, że Twoje CV jest atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy?
Czy wierzysz, że jedyną stałą jest zmiana i nigdy nie jest na nią za późno?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź brzmi NIE, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Wspólnie zastanowimy się na jakim etapie jesteś, czego potrzebujesz, aby praca dodawała Ci skrzydeł, a nie je podcinała, czy to co robisz współgra z wartościami, które wyznajesz. Po spotkaniu podsumowującym istnieje również możliwość zamówienia raportu, w którym otrzymasz w przejrzystej formie zestawienie informacji na swój temat oraz propozycję konkretnych ścieżek edukacyjnych
i zawodowych zgodnych z Tobą, a nie z oczekiwaniami innych.

 

A może jesteś rodzicem, który obserwuje, że Twoje dziecko słysząc pytania:

o swoje zainteresowania – robi zdziwioną minę,
o swoje ulubione przedmioty – parska z irytacją,
o swoją przyszłą szkołę, kierunek studiów – reaguje niepokojem,
o swoje cele – spuszcza głowę.

Jeżeli obawiasz się, że Twoje dziecko nie znając swojego potencjału będzie umniejszało osiągnięcia, a wyolbrzymiało porażki blokujące zdobycie sukcesu, również Was zapraszam do siebie. W atmosferze otwartości, szacunku dla pasji, wartości i wyborów Twojego dziecka spróbuję z nim określić drogę, na której najlepiej będzie mogło wykorzystać swoje predyspozycje i zasoby.

 

Dlaczego warto ten czas spędzić właśnie ze mną?

Droga, którą przeszłam w swoim życiu zmuszała mnie do poszukiwania odpowiedzi na powyższe pytania. Z perspektywy czasu doskonale wiem, że nie istnieje gotowa recepta na sukces, którą od kogoś otrzymasz. Aby go osiągnąć, musisz najpierw spotkać się ze sobą, przedstawić, poprzyglądać, postarać zrozumieć. Czemu? Bo wszystkie odpowiedzi są w Tobie, a ja z przyjemnością będę towarzyszyła w ich odkrywaniu i motywowała do stawiania kolejnych kroków.

 

Proces doradztwa zawodowego składa się zazwyczaj z 2-3 sesji w zależności od Twoich oczekiwań i tematyki z jaką przychodzisz. W przypadku, kiedy potrzebujesz głównie wsparcia w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych (CV, List motywacyjny) wystarczy z reguły jedna sesja.

Koszt pierwszego spotkania (do 2h) – 150 zł, drugiego i trzeciego – 80 zł, każdego kolejnego 50 zł
Koszt raportu pisemnego po min. dwóch spotkaniach – 100 zł

 

Facebook
Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!