Rozwiń Skrzydła

Osoby prowadzące szkolenia

Anna Kaczmarska

właścicielka firmy

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Inżynieria Materiałowa. Jednak, pomimo szczerej miłości do cyferek i technicznych nowinek, wygrała we mnie potrzeba realizacji się na polu związanym z obszarem pomocy społecznej, gdzie pracowałam przez 7 lat.  Ukończyłam także studia podyplomowe z Doradztwa zawodowego i zarządzania talentami, kurs z Innowacyjnej przedsiębiorczości, szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Grupowego poradnictwa psychologicznego – trening umiejętności personalnych oraz dotyczące Poczucia własnej wartości. Wówczas spełniłam swoje marzenie i otworzyłam firmę Rozwiń skrzydła – doradztwo zawodowe i szkolenia. Miejsce, w którym poczucie wolności i akceptacji przeplata się z kreatywną pracą, której efektem jest rozwój i pomoc innym w przekraczaniu siebie. Moją pasją jest pisanie książek. Jestem współautorką pozycji dotyczącej  sfery duchowej oraz e-booka o rozwoju osobistym. Życiowe motto: “Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żeby nie przeszkadzać im wyrosnąć” Coco Chanel.

Magdalena Binkiewicz

Turkusowa Liderka, HR Manager, trenerka i coach

Promuję partnerskie metody zarządzania oparte na zaufaniu i pracy zespołowej. Pomagam liderom we wdrażaniu turkusu.Ukończyłam socjologię na Uniwersytecie Gdańskim i Podyplomowe Studium Public Relations w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Jestem również absolwentką programu Swedish Institute Management Programme Northern Europe, którego celem jest zwiększenie kompetencji w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego przywództwa wśród liderów Europy Północnej. Życiowe motto: „Ludzie są jak kwiaty – stworzeni do tego, aby się rozwijać” André Liégé

Karina Czerwonka

Jestem absolwentką filozofii Uniwersytetu Gdańskiego, dietetyki w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji oraz ukończyłam szkolenie Instruktora rekreacji ruchowej w Profi Fitness School. Na co dzień udzielam porad jako trenerka personalna i konsultantka żywieniowa w swoim domowym gabinecie Uważam, że zdrowe odżywianie i uprawianie sportu to nie tylko utrata kilogramów i centymetrów, ale przede wszystkim zmiana w postrzeganiu siebie, która jest źródłem poczucia wewnętrznej wolności i akceptacji. Jestem szczęśliwą mężatką. Łączę pracę z macierzyństwem i czuję się spełniona w każdej z tych ról. Dużo radości czerpię ze spotkań przy kawie z moimi przyjaciółkami. Dbam o harmonię i balans w swoim życiu.

Szymon Gołowkin

Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku Doradztwo filozoficzne i coaching, trenerem biznesu, trenerem efektywnej nauki oraz instruktorem rekreacji ruchowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu kompetencji społecznych, m.in. dla firm prywatnych i administracji publicznej z obszaru wywierania wpływu, efektywnej nauki, zarządzania czasem, wzbudzania motywacji i ćwiczeń psychoruchowych, a także z obszaru relacji rodzinnych i wychowawczych. Otrzymałem nagrodę Ministra Edukacji. Klienci doceniają moje zaangażowanie, wiedzę oraz warsztatowe i kreatywne przekazywanie wiadomości zgodne z zapotrzebowaniem grupy. Prowadzę sesje coachingowe oraz interdyscyplinarne szkolenia jako praktyk pozytywnego oddziaływania na innych.

Marzena Grochowska

Magister pielęgniarstwa, trener, coach, brainolog, specjalista ds. bezpieczeństwa.

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy, Akademii Trenerów Biznesu LAB, Noble Manhattan Coaching Polska, Wyższej Szkoły Bankowej i Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdańsku. Od 1997 roku prowadzę projekty szkoleniowe dla środowiska medycznego związane ze wsparciem w wiedzę merytoryczną z tematyki: opieka, pielęgnacja, zasoby poznawcze, kierunki działań terapeutycznych, prawa mieszkańca, stabilizacja, przymus bezpośredni i wiele innych. Szczególnie bliskie mi obszary to holistyczna opieka, branding medyczny, zarządzanie zasobami ludzkimi, neuroscience w pracy służby zdrowia i opieki społecznej. Od 2015 roku jestem jedyną w Polsce Terapeutką Sztucznej inteligencji foki Paro do wspierania rezerwy poznawczej mózgu podopiecznych. Autorka narzędzia dla seniorów wspierającego pracę mózgu – Wspominajki

Radosław Jarema

Trener, certyfikowany Specjalista Microsoft Office, doradca zawodowy, doktorant Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Przeprowadziłem kilkaset szkoleń w języku polskim i angielskim dla grup kursantów z 5 kontynentów. Ukończyłem kurs nauczyciela akademickiego oraz kurs trenerski w Londynie, otrzymując międzynarodowy certyfikat amerykańskiego Instytutu Gallupa. Posiadam certyfikaty Specjalisty Microsoft® Office Excel / Word / PowerPoint (MC ID 12281901) i tytuł zawodowy technika informatyki. Od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym zastosowaniem zaawansowanych funkcji Microsoft® Office oraz tworzeniem stron internetowych.

Magdalena Kuźmicz

Ukończyłam psychopedagogikę w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET, coachem, doradcą zawodowym oraz trenerem rozwoju osobistego. Specjalizuję się w szkoleniach z umiejętności miękkich, komunikacyjnych, motywacyjnych i rozwojowych. Wykonałam ogromną pracę nad sobą, dlatego wiem, jak uwolnić swój potencjał i jaką drogę trzeba przejść, aby go odkryć. Czerpię dużą satysfakcję obserwując rozwój ludzi, z którymi pracuję. Posiadam znaczne pokłady cierpliwości. Jestem osobą bardzo komunikatywną z dużym poczuciem odpowiedzialności i otwartości na drugiego człowieka.

Blanka Kondratowicz

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia organizacji i zarządzania, a obecnie doktorem, adiunktem w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Uniwersytetu Gdańskiego. Naukowo interesuję się motywacją pracowników, uwarunkowaniami dobrostanu pracownika oraz czynnikami wpływającymi na podejmowanie decyzji. Od ponad 10 lat prowadzę warsztaty rozwojowe. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami miałam możliwość realizować treningi dla: dyrektorów, menedżerów, nauczycieli, kobiet chcących rozwinąć swój potencjał oraz studentów. Prowadzę również konsultacje indywidualne w zakresie projektowania ścieżki kariery dla młodzieży oraz dorosłych. Uważam, że każdy ma ukryty potencjał, który tylko trzeba zidentyfikować i pomóc mu się rozwinąć. W życiu stawiam na wytrwałość, intuicję opartą na wiedzy i ciągły rozwój. W pewnym wieku (nieważne, ile masz lat, a na ile się czujesz), wędrując po Polskich Tatrach zdobyłam 9 najwyższych szczytów.

Ewa Mazurek

Z wykształcenia jestem coachem, pedagogiem (specjalizacje: ogólna, specjalna i resocjalizacyjna), psychotraumatologiem, terapeutą pedagogicznym, mediatorem, doradcą zawodowym oraz pracownikiem socjalnym. Ukończyłam również Studium Pomocy Psychologicznej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, Socjoterapię organizowaną przez PARPA. Od kilkunastu lat jestem certyfikowanym trenerem, pracuję z osobami przeżywającymi różne problemy osobiste i zawodowe. W ramach zajęć motywuję uczestników do kształtowania pozytywnych nawyków, wychodzenia z trudnych sytuacji interpersonalnych oraz zachęcam do podejmowania życiowych wyzwań. Interesuje mnie człowiek, nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale też w procesie kreatywnego rozwoju i doskonalenia. W życiu prywatnym i zawodowym kieruję się zasadą: „Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba mówić do ludzi” S. J. Lem.

Łukasz Molenda

Jestem absolwentem wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Wiedzę oraz doświadczenie zdobywałem również podczas wielu intensywnych szkoleń i kursów psychologicznych, hipnoterapeutycznych oraz treningu mentalnego. Odbywałem praktyki na wydziale psychiatrycznym w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Obecnie podczas pracy z ludźmi łączę techniki psychologiczne pochodzące z różnych dziedzin, tak aby móc jak najlepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb osób, z którymi pracuje. W swojej pracy kieruję się profesjonalizmem. Robię wszystko, aby pomagać w realizowaniu wyzwań, a także rozwiązywaniu problemów swoich klientów, najskuteczniejszą i najszybszą dla nich metodą, z zachowaniem pełnej dyskrecji. Nigdy nie narzucam własnego światopoglądu, dlatego dostarczam konkretnych narzędzi do kreacji i eksploracji umysłu, tak aby każdy mógł używać ich zgodnie z własną wolą. Łączę ze sobą różne dziedziny psychologii i innych nauk, co daje bardzo dobre rezultaty. Jednocześnie cały czas pracuję nad samym sobą, zdobywam oraz aktualizuję wiedzę, a także tworzę własne metody skupiając się na tym, aby rozwój psychologii mógł optymalnie służyć ludziom.

Tomasz Palak

Radca prawny, prelegent, autor artykułów w prasie oraz na tomaszpalak.pl.

Siedmiokrotnie na podium konferencji „I Love Marketing”, występował również na Infoshare, TEDx i innych licznych wydarzeniach. Wykładowca WSB, WSAiB, WSEI i UTH. Ekspert proszony o wypowiedź przez podmioty zewnętrzne — m.in. Dzień Dobry TVN czy prawo.pl. Twórca książki “Internet a prawo – jak się nie potknąć?”. Prywatnie gitarzysta.

Agnieszka Rocławska – Majewska

Jestem absolwentką pedagogiki społecznej Uniwersytetu Gdańskiego i doradcą zawodowym oraz współautorką dwóch książek. Ukończyłam zajęcia „Podstawy pracy z klientem indywidualnym” w ramach kursu „Elementarz Psychoterapeuty”, szkolenia z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, grupowego poradnictwa psychologicznego – trening umiejętności personalnych oraz zarządzania talentami metodą Gallupa. Posiadam prawie 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu sekretariatów i asystentury w obszarze biznesu, instytucji publicznych, w tym oświaty. Z natury jestem niepoprawną optymistką, która na każdego człowieka patrzy przede wszystkim przez pryzmat jego potencjału, a nie ograniczeń. Prywatnie spełniam się jako żona i mama dwóch nastolatków. 

Rafał Tabaczek

Trener, Coach, Mówca, Wykładowca, Praktyk NLP, Konsultant

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2014 roku. Wyróżnienie PNSA – kategoria: Super Sprzedawca w 2014 roku Ekspert w zakresie motywacji, negocjacji i wywierania wpływu. Praktyk z 22-letnim doświadczeniem w branżach: bankowość, ubezpieczenia, nieruchomości, elektrotechnika, motoryzacja, IT, FMCG, OZE. Posiada bogate doświadczenie w wystąpieniach publicznych i konferencjach głównie z obszaru motywacji dla szefów działów z ww. branż. Na sali szkoleniowej spędził ponad 13 500 h i przeszło 2600 h w zakresie coachingu. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie, jak również MBA w Szczecińskiej WSB.

Karolina Kraszewska

Doświadczenie w obszarze gastronomii zdobywałam od 2011 r., pracując w hotelach, restauracjach i kawiarniach, obsługując eventy, wesela oraz targi międzynarodowe, a także kierując teamem hotelowego lobby. W 2015 roku odkryłam, że moją pasją jest przekazywanie wiedzy podczas szkoleń. Ukończyłam kurs kelnerski i baristyczny.  W pracy opieram się przede wszystkim na holistycznym podejściu oraz indywidualizacji treningu. Moim celem jest aktywizacja i inspiracja każdego uczestnika, która w połączeniu z zaangażowaniem gwarantuje sukces. Najważniejszy jest dla mnie profesjonalizm, szacunek oraz pozytywna atmosfera. Uwielbiam zarażać swoją pasją, a największą satysfakcją jest widok efektów mojej pracy oraz zadowolenie i spełnianie się kursantów.

Krzysztof Mięsiak

Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie gastronomii, które zdobywałem w kraju jak i za granicą. Należę do Stowarzyszenia Polskich Barmanów, gdzie ukończyłem kurs i doskonaliłem wiedzę. Od ponad 13 lat obsługuję wszelkie imprezy: wesela, urodziny, eventy, targi, a nawet duże festiwale. To moje zamiłowanie i pasja. Uwielbiam dzielić się wiedzą, dlatego prowadzę szkolenia barmańskie. W swojej pracy kładę nacisk na metody aktywizujące każdego ucznia jednocześnie go inspirując. Jestem energiczny i spontaniczny. Te cechy w połączeniu z doskonałą organizacja czasu dają mieszankę, która pozwala sprostać każdemu wyzwaniu. W chwilach wolnych od pracy zaszywam się z dobrą książką lub gitarą basową. Prywatnie spełniam się w roli ojca pięcioletniej Zuzanny

Magdalena Łukasiak

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej, pedagogiem, szkoleniowcem, a przede wszystkim żoną i mamą dwójki wspaniałych synów. Doradca zawodowy w zakresie zarządzania talentami oraz Tutor nauczycieli, liderka Kreatywnej Pedagogiki grupy „Przedsiębiorczy nauczyciel”, pomysłodawczyni i realizatorka projektu w edukacji wczesnoszkolnej „Kreatywne piątki”. Ukończyłam Trening umiejętności interpersonalnych, Trening skutecznego nauczyciela metodą Thomasa Gordona oraz brałam udział w projekcie „Komunikacja empatyczna i Mindfulness”. Nieustanie wzbogacam swój warsztat pracy uczestnicząc w różnych szkoleniach i konferencjach edukacyjnych. Współprowadziłam autorski projekt – Akademia Dobrego Rodzica – warsztaty rozwijające umiejętności wychowawcze rodziców. Współpracuję z Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną oraz Wyższą Szkołą Bankową w Gdyni prowadząc warsztaty dla studentów i nauczycieli. W każdym widzę i doceniam jego wyjątkowość. Jestem pełnym optymizmu wulkanem energii!

Natalia Gromow

Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagogiem, terapeutą pedagogicznym i behawioralnym. Na co dzień spełniam się w pracy z dziećmi. Dbam o to, by każdy podopieczny mógł samodzielnie odkrywać swoją supermoc i wyjątkowość przy wsparciu dorosłego, który wierzy w jego możliwości i zdolności. Każdemu daję prawo do własnego sukcesu, ale i błędu. Szkolenia, które prowadzę opieram na wiedzy zdobytej podczas licznych kursów, warsztatów, konferencji oraz doświadczeniach pracy z dziećmi. Ukończyłam Trening umiejętności interpersonalnych, Warsztat i Trening umiejętności wychowawczych. Brałam udział w projekcie „Komunikacja empatyczna i Mindfulness”. Współprowadziłam autorski projekt – Akademia Dobrego Rodzica – warsztaty rozwijające umiejętności wychowawcze rodziców. Współpracuję z Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną oraz Wyższą Szkołą Bankową w Gdyni, prowadząc warsztaty dla studentów, nauczycieli.

Joanna Stocka-Prusaczyk

trenerka sprzedaży i zarządzania, mentorka biznesu, coach 

Jestem absolwentką pedagogiki, prawa podatkowego oraz Międzynarodowej Szkoły Coachów – The Art & Science of Coaching z certyfikacją Erickson Coaching International. Swoja wiedzę i umiejętności praktyczne zdobyte w międzynarodowych korporacjach finansowych wykorzystuję w warsztatach praktycznych, rozwijających kompetencje liderskie managerów i właścicieli firm oraz warsztatach sprzedażowych i negocjacyjnych przeznaczonych dla handlowców i kupców. Pracuję stacjonarnie oraz online, także w formule 1:1.  

 

Bartłomiej Lewicki

Jestem wykładowcą w Szkole IT na kierunku Specjalista SEO & Content Marketing. Posiadam 10 lat doświadczenia w marketingu, zrealizowałem 150 projektów SEO; 3. miejsce SEO w Polsce w rankingu SENUTO. Realizuję kampanie w modelu efektywnościowym (Performance Marketing 360°) na podstawie KPI, opracowuję i wdrażam strategie marketingowe dla stron i sklepów internetowych firm oraz urzędów administracji rządowej na budżetach marketingowych do 1 000 000 zł miesięcznie. Współpracowałem w zakresie Marketingu Online z największymi firmami w Polsce. 

Barbara Jarosik

HR Advisor, coach, trener wewnętrzny, specjalista z 24-letnim doświadczeniem

Pracując w międzynarodowych firmach (usługi, produkcja, projektowanie) rekrutuję, szkolę, prowadzę projekty rozwojowe, a w przeszłości także aktywnie pozyskiwałam klientów biznesowych dla prowadzonych przez firmę usług. Jestem certyfikowanym Trenerem Myślenia Krytycznego oraz Trenerem Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Razem Lepiej”. Specjalizuję się we wspieraniu rozwoju pracowników, a także ich doborze i ocenie kompetencji. Wielką radość czerpię z prowadzenia szkoleń, szukania rozwiązań, podnoszenia i wspierania innych, wzmacniania wartości.

Komentarze z Facebook