Rozwiń Skrzydła

O mnie

Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żeby nie przeszkadzać im wyrosnąć"

Coco Chanel


To mój ulubiony cytat. Doskonale obrazuje drogę, jaką musiałam pokonać, by dostrzec własne skrzydła. Skrzydła, które pozwoliły mi wznieść się ponad strefę komfortu i sięgnąć po marzenia.

Z wykształcenia jestem mgr inż. Inżynierii Materiałowej (Inżynieria Materiałów Strukturalnych i Biomateriałów oraz Materiały Biomedyczne i Nanomateriały) na Politechnice Gdańskiej. I gdyby nie fakt, że moje serce upominało się o pracę z drugim człowiekiem, opartą o pomoc, wspieranie i poznawanie jego motywów działań, pozostałabym wierna miłości do cyferek i technicznych nowinek. Przez kilka lat zawodowo związana byłam z obszarem pomocy społecznej. To praca, która dawała mi wiele satysfakcji. Jednak po 7 latach doszłam do wniosku, że chciałabym dać od siebie więcej i podjąć kolejne wyzwania. Zaczęłam szukać swojego celu i miejsca. Zainteresowanie zagadnieniami psychologicznymi oraz rozwojem skłoniło mnie do ukończenia studiów podyplomowych z Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Talentami oraz szkoleń i kursów związanych z odnajdywaniem potencjału i wiary we własne możliwości. Nie było łatwo. Przeszłam niezłą szkołę życia, opartą głównie o wychodzenie z kokonu, w którym było tak wygodnie 😉 Postanowiłam z pomocą przyjaciółki Agnieszki stworzyć miejsce, gdzie poczucie wolności i akceptacji będzie przeplatało się z kreatywną pracą, której efektem stanie się rozwój i pomoc innym w przekraczaniu siebie.

...Tak powstała firma „Rozwiń skrzydła – doradztwo zawodowe i szkolenia”.

 Osobiście prowadzę trzy warsztaty: z tematyki rozwoju osobistego, profesjonalnej obsługi sekretariatu, kompendium wiedzy pracownika biurowo-administracyjnego oraz indywidualne doradztwo zawodowe. Zakres poparty własnym doświadczeniem. Zaprosiłam również do współpracy osoby, które posiadają wysokie kwalifikacje w obszarach biznesu, instytucji, oświaty, wellness. Ponoć jeśli istnieje klucz do sukcesu, to jest nim wytrwałość. Wszechświat kocha ludzi o upartych sercach!

Gdybym miała opisać siebie w kilku słowach to napisałabym, że w pracy jestem energiczna, zaangażowana, sumienna. Prywatnie, romantyczna dusza zakochana w fotografii, tańcu, muzyce, wierszach i długich spacerach nad morzem. Współautorka książki dotyczącej sfery duchowej pt. “Zawołałeś mnie po imieniu” oraz e-booka o tematyce rozwoju osobistego “Zostań… SOBĄ!”.

Zapraszam do kontaktu i mam nadzieję owocnej współpracy 🙂
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kaczmarska
Komentarze z Facebook