“Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żeby nie przeszkadzać im wyrosnąć”

– Coco Chanel

 

To mój ulubiony cytat. Doskonale obrazuje drogę, jaką musiałam pokonać, by dostrzec własne skrzydła. Skrzydła, które pozwoliły mi wznieść się ponad strefę komfortu i sięgnąć po marzenia.

Z wykształcenia jestem mgr inż. Inżynierii Materiałowej (Inżynieria Materiałów Strukturalnych i Biomateriałów oraz Materiały Biomedyczne i Nanomateriały) na Politechnice Gdańskiej. I gdyby nie fakt, że moje serce upominało się o pracę z drugim człowiekiem, opartą o pomoc, wspieranie i poznawanie jego motywów działań, pozostałabym wierna miłości do cyferek i technicznych nowinek. Przez kilka lat zawodowo związana byłam z obszarem pomocy społecznej. To praca, która dawała mi wiele satysfakcji. Jednak po 7 latach doszłam do wniosku, że chciałabym dać od siebie więcej i podjąć kolejne wyzwania. Zaczęłam szukać swojego celu i miejsca. Zainteresowanie zagadnieniami psychologicznymi oraz rozwojem skłoniło mnie do ukończenia studiów podyplomowych z Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Talentami oraz szkoleń i kursów związanych z odnajdywaniem potencjału i wiary we własne możliwości. Nie było łatwo. Przeszłam niezłą szkołę życia, opartą głównie o wychodzenie z kokonu, w którym było tak wygodnie 😉 Postanowiłam z pomocą przyjaciółki Agnieszki stworzyć miejsce, gdzie poczucie wolności i akceptacji będzie przeplatało się z kreatywną pracą, której efektem stanie się rozwój i pomoc innym w przekraczaniu siebie.

Tak powstała firma „Rozwiń skrzydła – doradztwo zawodowe i szkolenia”. Osobiście prowadzę trzy warsztaty: z tematyki rozwoju osobistego, profesjonalnej obsługi sekretariatu, kompendium wiedzy pracownika biurowo-administracyjnego oraz indywidualne doradztwo zawodowe. Zakres poparty własnym doświadczeniem. Zaprosiłam również do współpracy osoby, które posiadają wysokie kwalifikacje w obszarach biznesu, instytucji, oświaty, wellness. Ponoć jeśli istnieje klucz do sukcesu, to jest nim wytrwałość. Wszechświat kocha ludzi o upartych sercach!

Gdybym miała opisać siebie w kilku słowach to napisałabym, że w pracy jestem energiczna, zaangażowana, sumienna. Prywatnie, romantyczna dusza zakochana w fotografii, tańcu, muzyce, wierszach i długich spacerach nad morzem. Współautorka książki dotyczącej sfery duchowej pt. “Zawołałeś mnie po imieniu” oraz w niedługim czasie książki związanej z rozwojem osobistym.

Zapraszam do kontaktu i mam nadzieję owocnej współpracy 🙂

Pozdrawiam serdecznie
Anna Kaczmarska

Komentarze z Facebook

Hej! Zapisz się na newsletter!

Otrzymaj darmowy ebook "Zacznij od inspiracji!" w zamian za subskrypcję :)

Facebook
LinkedIn
error: Treść jest chroniona prawami autorskimi !!