„Rozwiń skrzydła i osiągaj cele” to szkolenie stworzone z myślą o każdej z nas. Mamie, siostrze, córce, żonie, singielce, romantyczce i realistce. Kobiecie na bakier z czasem, zmęczonej oczekiwaniami wszystkich wokół, kobiecie z potencjałem i dobrym sercem, szukającej drogi powrotnej do szczęścia. Dla każdej Pani, która chce podjąć wyzwanie i na nowo w siebie uwierzyć. A może pierwszy raz? Dlatego już dzisiaj zapraszamy w podróż pozwalającą odkryć siebie. Na wycieczkę przez szczyty górskie niespełnionych marzeń i wodospady własnych możliwości. Zapraszamy do prywatnej alei gwiazd, do przestrzeni, w której uznasz, że warto. Pokonaj tą drogę z osobami, które doświadczyły zmiany. Podejmij wyzwanie i już dzisiaj zapisz się na warsztaty!

1. Autoportret, czyli jak polubić farby i pędzle
Kim jesteś? I dlaczego warto wierzyć, że jesteś wyjątkowa?
2. Aranżacja Twojego wnętrza
Czym jest poczucie wartości i jak je wzmacniać? Jak wpływa to na Twoją samoocenę i samopoczucie? Jakie są Twoje mocne strony?
3. Babka z temperamentem
Jaki posiadasz temperament? Jak zrozumieć siebie? Czy wiesz jak korzystać z tej wiedzy, by żyło Ci się łatwiej? Co daje ta wiedza w relacjach z innymi?
4. Intra czy extra
Jak odbierasz świat i ludzi wokół Ciebie?
5. Oszlifowany kamień
Jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie ze słowem talent? Czy wiesz, że absolutnie każdy posiada talenty?
6. Port, w którym chciałabyś zarzucić kotwicę
Jakie kluczowe wartości motywują Twoje działanie związane z obszarem zawodowym?
7. Co w życiu ważne
Co determinuje Twoje decyzje? Jakim kierujesz się systemem wartości?
8. Wrzuć na luz i pożegnaj stres
Jak zmienić podejście do życia? Dlaczego dobrze jest uczyć się prostych technik relaksacyjnych?
9. Efekt motyla
Jak wykorzystać zdobytą na swój temat wiedzę, aby wyrosnąć z oczekiwań innych i rozwinąć skrzydła?
10. Strefa komfortu – mentalna pułapka
Czym jest strefa komfortu i jak Cię ogranicza? Jak podjąć wyzwanie i zrobić pierwszy krok, aby odkryć swój potencjał?
11. Walka ze słabościami daje siłę
Czy masz w sobie tą moc? Jaką rolę grasz w swoim życiu? Czy na pewno główną? Jak „poluzować warkoczyki” i dać sobie prawo do popełniania błędów?
12. Idealny czas istnieje – celebruj życie
Kilka wskazówek, by bardziej cieszyć się życiem 🙂

Czas szkolenia: 8 godzin (8 x 45 minut)
Cena za osobę: 349 zł brutto, w tym bufet kawowy oraz materiały szkoleniowe
Liczba uczestników: 3-6 osób
Miejsce: siedziba Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, ul. Piwna 1/2 w Gdańsku. Szkolenie odbędzie się w lokalu z przytulną atmosferą, przy kubku aromatycznej kawy lub herbaty.

Prowadzące:
Anna Kaczmarska
Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Inżynieria Materiałowa. Jednak, pomimo szczerej miłości do cyferek i technicznych nowinek, wygrała we mnie potrzeba realizacji się na polu związanym z obszarem pomocy społecznej. Przez kilka lat obejmowałam stanowisko oparte o bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, poznawanie motywów jego działań oraz realną oceną możliwości. Prowadziłam także sekretariat w 500-osobowej instytucji. Zainteresowanie zagadnieniami psychologicznymi oraz rozwojem skłoniło mnie do ukończenia studiów podyplomowych z Doradztwa Zawodowego i Zarządzania Talentami, kursu z Innowacyjnej Przedsiębiorczości, szkoleń z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Grupowego poradnictwa psychologicznego – trening umiejętności personalnych oraz Poczucia Własnej Wartości. Moim celem jest motywowanie ludzi do zmiany, wyjścia ze strefy komfortu i uwierzenia we własny potencjał. To droga, którą musiałam przebyć również sama. Moją pasją jest pisanie książek. Wkrótce zostaną wydane dwie pozycje, których jestem współautorką. Życiowe motto: „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żeby nie przeszkadzać im wyrosnąć” Coco Chanel.

Agnieszka Rocławska – Majewska
Jestem absolwentką pedagogiki społecznej Uniwersytetu Gdańskiego i doradcą zawodowym oraz współautorką książek, które niebawem zostaną wydane. Ukończyłam zajęcia „Podstawy pracy z klientem indywidualnym” w ramach kursu „Elementarz Psychoterapeuty”, szkolenia z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, grupowego poradnictwa psychologicznego – trening umiejętności personalnych, profesjonalnej organizacji biura i współpracy z przełożonymi, zarządzania talentami metodą Gallupa. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu sekretariatów i asystentury w obszarze biznesu, instytucji publicznych, w tym oświaty. Z natury jestem niepoprawną optymistką, która na każdego człowieka patrzy przede wszystkim przez pryzmat jego potencjału, a nie ograniczeń. Prywatnie spełniam się jako żona i mama dwóch nastolatków.