„Nowa Ty – dieta i trening z motywacją!” to szkolenie z tematyki wellness i motywacji kierowane do każdej z pań, która chce zwiększyć swoją produktywność, dzięki aktywności fizycznej i zdrowej diecie. Każdej, która chce „ruszyć z kanapy”, ale „okoliczności nie sprzyjają”. Każdej, która czuje ucisk stresu i nie wie jak sobie z tym poradzić. Każdej, która chce zamykać dzień z poczuciem spełnienia. Jest to szkolenie inspirujące do zmiany i utrwalania dobrych nawyków, podczas którego polubisz siebie i poznasz swoje mocne strony. Chcę podzielić się moim doświadczeniem i pomóc poprawić jakość Twojego funkcjonowania w pracy, życiu rodzinnym i towarzyskim. Chcę Ci pokazać, że spędzanie czasu w domu, przed telewizorem z batonikiem w ręku zabija Twoją kreatywność, energię, moc, pewność siebie i pozytywne nastawienie. Wiem to – byłam tam. Dlatego nie zwlekaj, przyjdź i zrób coś dla ciała i ducha, zrób coś tylko dla siebie!

1. Co możesz wykorzystać, aby poprawić samopoczucie i wydajność w pracy?
2. Jak sport może zwiększyć Twoją pewność siebie?
3. Czy znasz mowę swojego ciała? Czy to tylko zmęczenie czy już zapalenie?
4. Czy wiesz, jak możesz pracować nad motywacją do aktywności fizycznej?
5. Potęga podświadomości – czy to naprawdę działa.
6. Jak skutecznie zmniejszysz duży apetyt na słodycze?
7. Co warto wiedzieć o tzw. ciągu do jedzenia?
8. Jakie są bariery związane ze zmianą stylu życia i sposoby ich przełamywania.
9. Jak naprawdę zacząć trenować „od poniedziałku” i nauczyć się zarządzania czasem, by nigdy nie zabrakło go na trening?
10. Jakie są naturalne metody radzenia sobie ze stresem? Techniki relaksacyjne, zioła czy może superżywność?
11. ”Jak przestać się martwić i zacząć żyć”?
12. Jak Twoje zdrowie wpływa na poczucie szczęścia?

A ponadto:
Szybkie przepisy na jedzenie, które doda Ci energii 🙂
Wskazówki co i kiedy jeść, aby nie czuć wilczego głodu.
ANALIZA SKŁADU CIAŁA dla każdego uczestnika.

Czas szkolenia: 8 godzin (8 x 45 minut)
Cena za osobę: 349 zł brutto, w tym bufet kawowy oraz materiały szkoleniowe
Liczba uczestników: 2-6 osób
Miejsce: siedziba Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, ul. Piwna 1/2 w Gdańsku

PO SZKOLENIU KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA CERTYFIKAT

Prowadząca:
Karina Czerwonka
Jetem absolwentką filozofii Uniwersytetu Gdańskiego, dietetyki w Wyższej Szkole Turystykii Rekreacji oraz ukończyłam szkolenie Instruktora rekreacji ruchowej w Profi Fitness School. Pracuję jako instruktorka fitness, trener personalny i prowadzę indywidualne konsultacje żywieniowe. Uważam, że zdrowe odżywianie i uprawianie sportu to nie tylko utrata kilogramów i centymetrów, ale przede wszystkim zmiana w postrzeganiu siebie, która jest źródłem poczucia wewnętrznej wolności i akceptacji. Jestem szczęśliwą, świeżo upieczoną mężatką. Dużo radości czerpię ze spotkań przy kawie z moimi przyjaciółkami. Dbam o harmonię i balans w swoim życiu.