Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku

Przygodę czas zacząć! Jeśli właśnie czytasz mój pierwszy wpis to oznacza, że… jestem bardzo szczęśliwa, bo nie tylko ja tu zaglądam 🙂 Opuściłam swój bezpieczny kokon i mogę z pełną świadomością powiedzieć, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia 🙂

Przeszłam długą i krętą drogę, by dostrzec własne skrzydła, wznieść się ponad strefę komfortu i zrozumieć o co tutaj właściwie chodzi 😉 Od czego zaczęłam? Od odpowiedzenia sobie na pytanie: „Czego oczekuję od życia?”. I wcale nie było łatwo.

Jak zatem pokonałam drogę od inżyniera materiałowego, przez pracownika pomocy społecznej do doradcy zawodowego i otworzyłam własną firmę? Na początek, musiałam zatrzymać się na każdym z wybranych życiowo przystanków, zabrać tylko to, co dawało mi radość i postarać się połączyć to w całość. Miło o tym mówić, trudniej zrobić. Na szczęście miałam świetnego kompana – Panią ze zdjęcia – Agnieszkę 🙂 Prywatnie od 5 lat moją przyjaciółkę, trenera i współautorkę dwóch książek, nad których wydaniem właśnie pracujemy. Ukończyłyśmy razem studia z Doradztwa zawodowego i zarządzania talentami. Przechodząc wewnątrz prawdziwy survival, mierzyłyśmy się z własnymi słabościami i życiowymi celami. Dzięki temu pojawiła się myśl, by stworzyć miejsce pracy pomagające otworzyć się na rozwój, zmiany i przekraczanie siebie. By spełnić marzenie, które krążyło w myślach od wielu lat. I tak powstała firma Rozwiń skrzydła – doradztwo zawodowe i szkolenia. Okazuje się, że Wszechświat sprzyja ludziom o upartych sercach 🙂

 

 

Niedługo później do zespołu dołączyło kilka rewelacyjnych kobiet. Kobiet pełnych entuzjazmu, pozytywnej energii i radości życiowej – kreatywnych trenerów z wiedzą i doświadczeniem.

 

 

Na co dzień staramy się pokazywać jak nabrać rozpędu do działania i zmian w życiu. Co zrobić, by pewniej poczuć się na obejmowanym stanowisku i jak podejmować zawodowe decyzje. Pomagamy znaleźć impuls, który sprawi, że łatwiej będzie sięgnąć po marzenia.

Dlatego nasze spotkania odbywają się najczęściej pod hasłem: „Czas na burzę mózgów” 🙂 i stają się często inspiracją do tworzenia bardzo ciekawych projektów autorskich szkoleń.

 

 

Co jest dla nas najważniejsze w pracy z drugim człowiekiem?

Wierzymy, że każdy ma potencjał do osiągania sukcesów w życiu zawodowym i osobistym – wiemy też, że nie każdy potrafi ten potencjał odkryć – po to masz nas.
Patrzymy na człowieka przede wszystkim przez pryzmat jego mocnych stron – na nich będziemy budować.
Pracujemy z pasją! Działamy z zaangażowaniem, otwartością, nastawione na osiąganie celów – zarażamy tym.
Wyznajemy zasadę – mniej teorii więcej praktyki i dzielenia się doświadczeniem – tak uczymy i pobudzamy do rozwoju podczas naszych autorskich szkoleń.
Rozumiemy, że najtrudniejsze w procesie zmiany jest zrobienie pierwszego kroku – z nami nie będziesz mógł doczekać się kolejnego :).

 

Gdzie możesz nas znaleźć?

W budynku Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w samym centrum malowniczego Gdańska przy ul. Piwnej.

 

Szkolenia odbywają się w przytulnej sali z pięknym widokiem na zbrojownię. Przede wszystkim w małych grupach, aby ułatwić wzajemne poznanie się. By w przyjacielskiej atmosferze, pełnej otwartości i zaufania, przy kubku pachnącej kawy lub herbaty, zajrzeć w głąb siebie. Mamy również możliwość zorganizowania warsztatów dla grup od 12 do 20 osób.

 

 

Przyjdź – rozwiń skrzydła – zostań najlepszą wersją… siebie!

Serdecznie zapraszam w imieniu własnym i zespołu do współpracy 🙂
Ania

 

Komentarze z Facebook
Polub i udostępnij:

Dodaj opinię poprzez Facebook