W imieniu własnym oraz zespołu zapraszam do skorzystania z promocyjnej oferty :). Zmotywowany pracownik to pewność na lepsze jutro każdej firmy. Jednak oferta nie jest skierowana wyłącznie do firm :). Jeśli masz ochotę spędzić miło czas, przy kubku gorącej kawy, a do tego pogłębić wiedzę na interesujące Cię tematy, zaproś najbliższych znajomych. Jeśli marzy Ci się reset od domowych obowiązków i wyjście z przyjaciółmi – czekamy. Każdy powód, by zbliżyć się do swojego zawodowego marzenia jest dobry. Każdy, by osiągnąć cel. Również w życiu osobistym. My zajmiemy się motywacją :).

Szczególnie polecamy szkolenia znajdujące się w zakładce: SZKOLENIA –> TERMINY SZKOLEŃ, ale promocja dotyczy wszystkich szkoleń (OFERTA SZKOLEŃ).

W przypadku zainteresowania promocją proszę o dokonywanie zgłoszeń drogą mailową: anna@rozwinskrzydla.edu.pl