Rozwiń Skrzydła

Psychologia emocji oraz praca z rodziną

Prowadzenie skutecznej pracy z rodziną wymaga umiejętności rozumienia punktu widzenia poszczególnych stron. Niezbędna jest również kontrola własnych emocji oraz radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych. Podczas warsztatu przekazany zostanie specjalnie wyselekcjonowany zbiór wiedzy psychologicznej oraz praktyczne narzędzia, które będzie można wykorzystać zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym.

 

Program warsztatu:
1. Po co nam emocje?
2. Metody pracy z osobami agresywnymi oraz przeciwdziałanie przemocy
3. Specyfika pracy z rodziną oraz wybrane techniki terapeutyczne
4. Rozwiązywanie konfliktów
5. Interwencja kryzysowa
6. Techniki zarządzania emocjami oraz radzenia sobie ze stresem
7. Kontrola umysłu w sytuacjach trudnych
8. Zwalczanie lęków i fobii

 

Szczegóły:
Czas szkolenia: blok 2 dni po 8 godzin (każdy dzień 8 x 45 minut)

Szkolenie w formule zamkniętej: ceny szyte na miarę, możliwość dojazdu do klienta i zorganizowania szkolenia dla większej grupy (proszę o kontakt drogą mailową).

PO SZKOLENIU KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA CERTYFIKAT.

 

Prowadzący:
Łukasz Molenda
Jestem absolwentem wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Zdobywałem również wiedzę oraz doświadczenie podczas wielu intensywnych szkoleń i kursów psychologicznych, hipnoterapeutycznych oraz treningu mentalnego. Odbywałem praktyki na wydziale psychiatrycznym w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Obecnie podczas pracy z ludźmi łączę techniki psychologiczne pochodzące z różnych dziedzin, tak aby móc jak najlepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb osób, z którymi pracuję. W swojej pracy kieruję się profesjonalizmem. Robię wszystko, aby pomagać w realizowaniu wyzwań, a także rozwiązywaniu problemów swoich klientów, najskuteczniejszą i najszybszą dla nich metodą, z zachowaniem pełnej dyskrecji. Nigdy nie narzucam własnego światopoglądu, dlatego dostarczam konkretnych narzędzi do kreacji i eksploracji umysłu, tak aby każdy mógł używać ich zgodnie z własną wolą. Łączę ze sobą różne dziedziny psychologii i innych nauk, co daje bardzo dobre rezultaty. Jednocześnie cały czas pracuję nad samym sobą, zdobywam oraz aktualizuję wiedzę, a także tworzę własne metody skupiając się na tym, aby rozwój psychologii mógł optymalnie służyć ludziom.

Komentarze z Facebook

zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *