Polub i udostępnij:
fb-share-icon0

Celem szkolenia jest uświadomienie uczestnikom znaczenia i roli komunikacji interpersonalnej oraz wyposażenie ich w skuteczne techniki i strategie ułatwiające i rozwijające efektywne porozumiewanie się. Ponadto przybliżone zostaną zagadnienia związane z mobbingiem i sposobami radzenia sobie z negatywnymi skutkami stresu. Podczas szkolenia zostaną zastosowane mini wykłady połączone z prezentacją multimedialną, panele dyskusyjne i zadania warsztatowe.

 

Program szkolenia: 
1. Komunikacja międzyludzka
2. Bariery i filtry komunikacyjne: mentalne mapy rzeczywistości
3. Błędy komunikacyjne: kształtowanie umiejętności wyciągania wniosków, stanowiących naukę na przyszłość
4. Metody komunikacji: asertywność, argumentacja, przejrzystość i precyzja nadawania komunikatów
5. Mobbing
6. Obrona przed psychomanipulacją
7. Psychologiczne pułapki umysłu
8. Asertywność w sytuacjach trudnych
9. Stres
10. Przyczyny występowania stresu
11. Metody wpływania na emocje
12. Łagodzenie skutków stresu poprzez stosowanie technik relaksacyjnych

 

Szczegóły:
Czas szkolenia: 8 godzin (8 x 45 minut)

Szkolenie w formule zamkniętej: ceny szyte na miarę, możliwość dojazdu do klienta i zorganizowania szkolenia dla większej grupy (proszę o kontakt drogą mailową).

PO SZKOLENIU KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA CERTYFIKAT.

 

Prowadzący:
Łukasz Molenda
Jestem absolwentem wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS
w Warszawie. Zdobywałem również wiedzę oraz doświadczenie podczas wielu intensywnych szkoleń i kursów psychologicznych, hipnoterapeutycznych oraz treningu mentalnego. Odbywałem praktyki na wydziale psychiatrycznym w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. Obecnie podczas pracy z ludźmi łączę techniki psychologiczne pochodzące z różnych dziedzin, tak aby móc jak najlepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb osób, z którymi pracuję. W swojej pracy kieruję się profesjonalizmem. Robię wszystko, aby pomagać w realizowaniu wyzwań, a także rozwiązywaniu problemów swoich klientów, najskuteczniejszą i najszybszą dla nich metodą, z zachowaniem pełnej dyskrecji. Nigdy nie narzucam własnego światopoglądu, dlatego dostarczam konkretnych narzędzi do kreacji i eksploracji umysłu, tak aby każdy mógł używać ich zgodnie z własną wolą. Łączę ze sobą różne dziedziny psychologii i innych nauk, co daje bardzo dobre rezultaty. Jednocześnie cały czas pracuję nad samym sobą, zdobywam oraz aktualizuję wiedzę, a także tworzę własne metody skupiając się na tym, aby rozwój psychologii mógł optymalnie służyć ludziom.

 

Komentarze z Facebook

Dodaj opinię poprzez Facebook