„Nowa Ty – dieta i trening z motywacją!” to szkolenie z tematyki wellness i motywacji kierowane do każdej z pań, która chce zwiększyć swoją produktywność, dzięki aktywności fizycznej i zdrowej diecie. Każdej, która chce „ruszyć z kanapy”, ale „okoliczności nie sprzyjają”. Każdej, która czuje ucisk stresu i nie wie jak sobie z tym poradzić. Każdej, która chce zamykać dzień z poczuciem spełnienia. Jest to szkolenie inspirujące do zmiany i utrwalania dobrych nawyków, podczas którego polubisz siebie i poznasz swoje mocne strony. Chcę podzielić się moim doświadczeniem i pomóc poprawić jakość Twojego funkcjonowania w pracy, życiu rodzinnym i towarzyskim. Chcę Ci pokazać, że spędzanie czasu w domu, przed telewizorem z batonikiem w ręku zabija Twoją kreatywność, energię, moc, pewność siebie i pozytywne nastawienie. Wiem to – byłam tam. Dlatego nie zwlekaj, przyjdź i zrób coś dla ciała i ducha, zrób coś tylko dla siebie!

1. Zarobiona jestem czyli jak zrobić pierwszy krok
2. Odchudzanie-neverending story
3. Co warto wiedzieć o tzw. ciągu do jedzenia?
4. Jakie są bariery związane ze zmianą stylu życia?
5. Przepisy dodające energii i poprawiające nastrój. Zasady komponowania posiłków.

Czas szkolenia: 9:00 – 12:00
Cena za osobę: 50 zł brutto
Miejsce: siedziba Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, ul. Piwna 1/2 w Gdańsku

PO SZKOLENIU KAŻDA UCZESTNICZKA OTRZYMA ZAŚWIADCZENIE UDZIAŁU

Prowadząca:
Karina Czerwonka
Jetem absolwentką filozofii Uniwersytetu Gdańskiego, dietetyki w Wyższej Szkole Turystykii Rekreacji oraz ukończyłam szkolenie Instruktora rekreacji ruchowej w Profi Fitness School. Pracuję jako instruktorka fitness, trener personalny i prowadzę indywidualne konsultacje żywieniowe. Uważam, że zdrowe odżywianie i uprawianie sportu to nie tylko utrata kilogramów i centymetrów, ale przede wszystkim zmiana w postrzeganiu siebie, która jest źródłem poczucia wewnętrznej wolności i akceptacji. Jestem szczęśliwą, świeżo upieczoną mężatką. Dużo radości czerpię ze spotkań przy kawie z moimi przyjaciółkami. Dbam o harmonię i balans w swoim życiu.